Чого очікувати Україні від сесії Генасамблеї ООН?
Україна не має жодної ініціативи чи проекту резолюції щодо війни з Росією.
Україна не має жодної ініціативи чи проекту резолюції щодо війни з Росією.
Україна, на жаль вже традиційно, залучається до підтримки чужих резолюцій - малайзійської щодо розслідування катастрофи Боїнга і французької про скорочення застосування прва вето.
Не маєш своїх ідей і планів - прислужуватимеш іншим. Це зараз роль української дипломатії. Та й згадані інііціативи, по-перше, мало вірогідно, що будуть успішно затверджені, а у випадку з правом вето, то не факт, що матимуть для нас якесь значення.
Очевидно, що Президент зосередиться на формуванні міжнародної проукраїнської коаліції. Що це таке він щоправда не пояснив. Бо коаліція, яка перевіряє чи виконуємо ми Мінські домовленості вже існує. Навколо чого, якої ідеї подібна коаліція має бути створена Порошенко теж воліє не говорити. Думаю, що ця ідея отримає такий самий бурхливий розвиток, як і анонсовані свого часу ідеї отримання статусу "основного партнера поза НАТО" в США, закупівлі австралійського вугілля і урану, масова закупівля озброєнь в ОАЕ, надсилання в Україну миротворців ООН.
Україна нічого не везе (окрім ящиків з апаратурою для спецзв"язку Порошенка) в Нью-Йорк. Тому нічого не привезе звідти.
Так, ми розраховуємо на обрання на наступний період в якості непостійного члена РБ ООН. Але знову ж таки - навіщо це нам, якщо у нас немає найменшої впевненості у спроможності нав'язувати свою гру і жодних ідей, з чого ця гра мала би складатися?
Пам'ятаєте, який шум був навколо головування України в ОБСЄ у 2013 році? І де воно зараз, який зиск, яка користь, які пріоритети?
Тому очікуємо порцію нових красивих сюжетів про Порошенка в Америці, і живемо далі, ніби нічого не відбулося. Бо нічого і не відбудеться.
Очікувань немає.
Источник: Facebook
Коментарі — 0