Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Штурм Банкової та напад на кортеж президента. Хто стоїть за провокаціями Нацкорпусу?

  • Фома (Сергій Фоменко)

   Лідер гурту «Мандри»

  • Розсилка
  Штурм Банкової та напад на кортеж президента. Хто стоїть за провокаціями Нацкорпусу?

  Молодики, які перебували у натовпі, почали кидати вибухові пакети

  Черкаси. Через хвилину після того як президент України Петро Порошенко сів в машину після зустрічі з черкащанами (на зустрічі було багато дітей, старших людей) з натовпу почали кидати фаєри і вибухові пакети агресивні молодики з символікою нацкорпуса.

  Я був за сценою, і в цей момент заспокоював хлопчика який зі своєю мамою потрапив в епіцентр нападу на кортеж президента.

  Наскільки я розумію, молодики з так званого «нацкорпусу» (більшість з яких чомусь розмовляють російською мовою) трохи не встигли, і почали кидати фаєри, вибухові пакети і що там у них будо ще в машину президента серед купи людей. В тому числі дітей і людей старшого віку.  Хвилина чи півтори вони не встигли щоб почати кидати щось в самого президента.

  Я не знаю, як має діяти охорона президента у таких випадках? І ніхто не знає чи не мав хтось із групи нападників наприклад бойової гранати.

  Після того як кортеж президента поїхав, молодики з нацкорпусу видерлися на сцену. До мене підскочив якийсь бородань з телефоном і почав запитувати як я ставлюся до розслідувння бігус.інфо про корупцію в Укроборонпромі.

  Я відповів що чекаю результатів розслідування, і запитав його чому кожного понеділка під час найгарячішої фази виборів на ТБ виходить чергова серія бігус.інфо, і чи не хвилює його те що рідний брат дружини Бігуса, високий чин у ФСБ Росії. Після мого запитання, бородань виключив телефон і пішов.

  Хлопчика і його маму я заспокоїв. Але хто режисер цього двіжу, кому це вигідно, і хто платив за оренду автобусів цих «правдоборців»? Те що ця акція комусь потрібна не викликає сумнівів.

  P. S. Я також хочу дізнатися правду. 

  Петро Порошенко звільнив Гладковського і підтримав розслідування. Це логічна і адекватна реакція на журналістське розслідування. Але своє слово має сказати суд і слідча група. А щодо екстремізму , свідком якого я був, то він вигідний лише путіну і так званому «русскому міру».

  Джерело: блог Сергія Фоменка

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Дмитро Орєшкін
  Дмитро Орєшкін

  Російський політолог

  Мустафа Найєм
  Мустафа Найєм

  Народний депутат

  Микола Сунгуровський
  Микола Сунгуровський

  Директор військових програм Центру Разумкова

  Кирило Сазонов
  Кирило Сазонов

  Політичний оглядач

  Тарас Возняк
  Тарас Возняк

  Головний редактор незалежного культурологічного журналу «Ї»

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ