Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Кабмін встановив грошову надбавку для бійців Сил спеціальних операцій

  • Ірина Фріз

   народний депутат

  • Розсилка
  Сили спеціальних операцій - Кабмін встановив грошову надбавку для бійців Сил спеціальних операцій
  Сили спеціальних операцій

  Надбавка буде входити до щомісячних додаткових видів грошового забезпечення військовослужбовців

  Кабінетом міністрів України прийняті зміни до Постанови 1294, якими встановлено спеціальну надбавку до грошового забезпечення військовослужбовців Сил спеціальних операцій Збройних Сил України. Це рішення Уряду спрямовано на виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо Сил спеціальних операцій Збройних Сил України» №1437-VIII, що прийнятий влітку цього року.

  Зважаючи на підвищений ризик для життя та специфіку виконання бойових (спеціальних) завдань ССпО, які не притаманні іншим підрозділам, що входять до структури ЗСУ, військовослужбовцям встановлена надбавка в розмірі до 100 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законодавством (з 01.12.16 - 1600 грн.). Ця надбавка буде входити до щомісячних додаткових видів грошового забезпечення військовослужбовців (крім військовослужбовців строкової військової служби) органів управління та військових частин Сил спеціальних операцій Збройних Сил України.

  Визначаючи необхідність надбавки ССпО ЗСУ, ми виходили з того, що це сприятиме підвищенню соціального захисту та мотивації до проходження військової служби у Силах спеціальних операцій Збройних Сил України, а також дасть змогу комплектувати Сили спеціальних операцій найбільш підготовленими військовослужбовцями Збройних Сил України.

  Хочу подякувати Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману за повну та беззаперечну підтримку ініціатив, що спрямовані на підвищення обороноздатності України та розвиток Збройних Сил України та проведення цього важливого рішення з точки зору розвитку та кадрової комплектації ССпО.

  Джерело: блог Ірини Фріз

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Дмитро Орєшкін
  Дмитро Орєшкін

  Російський політолог

  Мустафа Найєм
  Мустафа Найєм

  Народний депутат

  Микола Сунгуровський
  Микола Сунгуровський

  Директор військових програм Центру Разумкова

  Кирило Сазонов
  Кирило Сазонов

  Політичний оглядач

  Аркадій Бабченко
  Аркадій Бабченко

  Журналіст

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ