Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Навіщо Волкер їде до Україну

  • Костянтин Машовець

   Координатор групи «Информационное сопротивление»

  • Розсилка
  <span>Спеціальний представник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер</span> - Навіщо Волкер їде до Україну
  Спеціальний представник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер
  Фото: flickr.com/usembassykyiv

  Ще багато білих плям по Донбасу

  Волкер є одним з перших американських політиків, хто заявив, що немає необхідності доводити участь Росії в конфлікті на Донбасі - кровопролиття відбувається через неї.

  На жаль, ми не володіємо інформацією від офіційних кіл США про мету візиту уповноваженого дипломата. Також за підсумками його зустрічі зі сценаристом російсько-української війни Владиславом Сурковим були лише «сухі» повідомлення загального змісту.

  Тому будемо сподіватися, що візит Волкера пов'язаний з початком його практичної роботи щодо припинення війни, переходом від слів до справи. Активізуючи процес, він фіксуватиме і дії російської сторони, яка тільки на словах декларує готовність виконувати зобов'язання за Мінськими угодами. Адже практично за три роки через саботаж і провокації Кремля процес не зрушив ні на сантиметр. Російськими окупаційними військами продовжуються систематичні обстріли позицій сил АТО, РФ продовжує поставки живої сили, боєприпасів і озброєнь під назвою «гуманітарний конвой».  З огляду на те, що Волкер - відносно нова людина в процесі мирного врегулювання російсько-українського конфлікту на Донбасі, в його розумінні, напевно, залишилися деякі «білі плями» конфлікту, які йому хотілося би прояснити.

  В умовах, коли військово-політичне керівництво України декларує відданість Мінським угодам, важливо домогтися першого кроку з боку керівництва Російської Федерації, що працює в «режимі дурня». Тобто називає наш народ «братнім» (зокрема Володимир Путінв той же час продовжуючи обстріли військових об'єктів, житлових кварталів і соціальної інфраструктури.

  Існує маса питань - від припинення вогню, виведення російських військ, отримання Україною контролю над кордоном до здійснення законного права на участь у виборах для 1,6 мільйона біженців, що через російське вторгнення залишили свої будинки на Донбасі. Тобто це далеко не перший позаплановий візит дипломатичного представника США, і нам варто до цього звикати.

  Джерело: Апостроф

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Дмитро Орєшкін
  Дмитро Орєшкін

  Російський політолог

  Мустафа Найєм
  Мустафа Найєм

  Народний депутат

  Микола Сунгуровський
  Микола Сунгуровський

  Директор військових програм Центру Разумкова

  Кирило Сазонов
  Кирило Сазонов

  Політичний оглядач

  Тарас Возняк
  Тарас Возняк

  Головний редактор незалежного культурологічного журналу «Ї»

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ