Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  «Бандеризація» України – найбільша загроза для імперської Москви

  • Олег Тягнибок

   Голова політичної партії Всеукраїнське об`єднання «Свобода»

  • Розсилка
  Степан Бандера - «Бандеризація» України – найбільша загроза для імперської Москви
  Степан Бандера

  Революція гідності — яскравий приклад «бандеризації». Головним гаслом Майдану стало бандерівське «Слава Україні! Героям слава!»

  Що є найбільшою загрозою для імперської Москви? Чого вона найбільше боїться? «Бандеризації» України. Це визнають самі кремлівські ідеологи і пропагандисти. Про це говорять московські ЗМІ не тільки сьогодні. Вони про це прямо казали й десять і більше років тому. А «бандеризація» України таки відбувається. І це є головною причиною того, що москалі сьогодні не в силі підкорити Україну.

  Революція гідності — яскравий приклад «бандеризації». Головним гаслом Майдану стало бандерівське «Слава Україні! Героям слава!». А рушійною силою Майдану, хто б там що не говорив і як би зараз не намагався заретушувати той факт, став націоналізм. І без націоналістів-бандерівців Майдан би не те що не встояв і не переміг би маріонетковий режим Януковича. Він просто би здувся на стадії наївних прохань до «євроінтегратора» Януковича: «Підпиши!» (асоціацію з ЄС). Саме завдяки ідейній перемозі націоналістів Україна сьогодні і без тиранії Януковича, і не в московському «Мутному Союзі».  Героїзм українських воїнів, тисячі добровольців і волонтерів, вибух патріотизму — також наслідок тієї «бандеризації» — перемоги ідей українського націоналізму в масовій свідомості значної частини суспільства. Тому москалі вже не здатні підкорити Україну.

  Джерело: блог Олега Тягнибока

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Дмитро Орєшкін
  Дмитро Орєшкін

  Російський політолог

  Мустафа Найєм
  Мустафа Найєм

  Народний депутат

  Микола Сунгуровський
  Микола Сунгуровський

  Директор військових програм Центру Разумкова

  Кирило Сазонов
  Кирило Сазонов

  Політичний оглядач

  Аркадій Бабченко
  Аркадій Бабченко

  Журналіст

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ