2006 року закінчив Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського за спеціальністю «російська мова та література» і здобув кваліфікацію магістра філології.
З 2004 року працює в медіа. Працював на ДТРК «Крим» та ТРК «Чорноморська». З 2012 до 2014 року мешкав та працював у Москві. Співпрацював з виданнями «Slon.ru», «Радіо Свобода», «Нова газета» та Московський центр Карнегі.
Наприкінці березня 2014 року, після анексії Криму, отримав в Сімферополі паспорт громадянина Російської Федерації. У січні 2021 року завершив процедуру виходу з російського громадянства та позбувся російського паспорту.
Переїхав в Київ в жовтні 2014 року
З початком вторгнення Росії в Україну вступив до лав Збройних сил України. В серпні 2022 року був нагороджений нагрудним знаком «Щит сил ТрО»
Цілком можливо, що саме Вороненков та Максакова, які сьогодні, з точки зору Москви, виглядають як відщепенці, в якийсь момент стануть засновниками нової норми
Цілком ймовірно, що якби Москва вирішила нанести перший удар не по Криму, а по Сумській області, то сьогодні мешканці півострова точно так же відстоювали б незалежність країни
З листопада 2016 року в Україні перестали видавати паперові паспорти ‒ на зміну їм прийшли пластикові ID-карти. Але для кримчан їх отримання пов'язане з низкою нюансів.
Вашингтону від Москви потрібно не «рівноцінне партнерство» і не «спільне політбюро», а лише зменшення кількості потенційних ризиків, які несе в собі ядерний боєзапас Москви
Кожного разу при описі реальності ми починаємо згадувати Чехословаччину. Шукаємо паралелі між Олландом і Даладьє, Кримом і Судетамі. Згадуємо наївного Чемберлена з його «я привіз мир нашому поколінню» і Черчілля з його сентенцією про війну і безчесті.
Коли наступного разу ви почуєте від російських спікерів про підступність Заходу і безжалісність його планів - знайте, що це всього лише опис їх власного несвідомого
У Росії люблять говорити про те, що росіяни ні на який «майдан» не підуть. І саме ця фраза звучить як вирок країні. Тому що вони не вийдуть і для того, щоб захистити свою державу від нового 91-го.
Ще троє українських громадян ризикують стати політв'язнями. Саме цей висновок, судячи з усього, є головним з чергових рапортів ФСБ про затримання «українських диверсантів».
Орвелл відчував би себе нещасним. Будь-яка антиутопія блідне, коли на арені російського парламенту починають виконувати соло колишні українські чиновники. Причому куди важливіше не те, що вони говорять, а як на це реагують.
Людина влаштована однаково. Вона часто думає про те, що система здатна на підступність, і куди рідше ‒ що вона здатна на дурість. Саме тому ми часто сприймаємо чужі помилки за диявольськи хитрий план.
Вбивство Арсена «Мотороли» Павлова в Донецьку - це не просто логічне продовження внутрішньовидових конфліктів серед бойовиків. Це ще і кінець міфу про російських добровольцях на Донбасі.
У Росії ЗМІ пишуть про плани влади щодо створення Міністерства державної безпеки. Згідно з даними «Комерсанта», під однією вивіскою планують об'єднати одразу кілька силових структур, які сьогодні розділені.
Громадяни Росії приречені розділити її майбутнє – точно так само, як сьогодні кожен росіянин відчуває на собі курс рубля або підсумки анти- і просто санкцій
Багаторічна позиція шпагату між інтересами США та Росії призвела до того, що узбецьке керівництво не цурається таких рухів, які б навряд чи пробачили будь-якій інший республіці колишнього Союзу
Продовжуючи перегляд glavcom.ua ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності (Privacy Policy) та погоджуєтеся використання файлів cookie