Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Життя в окупації. Що робити нам і владі?

  • Данило Яневський
   Заслужений журналіст України
  • Розсилка
  Життя в окупації. Що робити нам і владі?

  Розлогий підсумок тижня 3-9 березня.

  Розлогий підсумок тижня 3-9 березня.

  1. Колосальний духовний, патріотичний підйом в народі.

  2. Фактично сформувалася нова політична нація.

  3. Політичні партії, уряд, ВР – вкотре обісралися по самі вуха. Нічого іншого, як засвідчили події останніх років, місяців та днів, вони не вміють. Запах – по всьому світу.

  4. КМ, ВР, реєстрова опозиція не сформувалювали жодної осмисленої політичної оцінки того, що відбувається, не оголосили жодної осмисленої організаційної дії в умовах іноземної військової окупації.

  5. Голова уряду, замість організації діяльності влади в умовах оголошеної нам війни, поїхало за-кордон – підсилювати антиукраїнську пропаганду за напрямком – “всі українці - бендери та агенти ЄС та США”. До слова, треба негайно прибрати з Майдану його портрет, який для пів-світу є ілюстрацією правдивості путінської пропаганди. Шевченка вистачить.

  6. Всі ми існуємо лише за умови збереження демократичної, правової, європейської Української держави.

  7. Віднині гаслом нашого гаслом виживання має бути “нічого за нас без нас”. Це означає, що на уряд надії немає, лише – на самоорганізацію народу.

  8. Першочергові кроки: евакуація сімей наших військових з АРК. Тут не обійтися без жіночих організацій. Профінансувати виїзд можна за рахунок вже зібраних нами грошей – вчора понад вечір вже було 200 000 грн. Розміщення їх в наших домівках. Душити місцеву владу, насамперед забудовникі, які не можуть розпродати все побудоване житло, по темі невідкладного надання їм окремах квартир.

  9. Оголошення загальної мобілізації, пересування армії в Донецьку, Луганську, Херсонську області. Блокада північно-східного кордону, превентивні затримання всіх бажаючих нелегально потрапити на нашу святу землю.

  10. Запрошення до України збройних сил Туреччини, Польщі, Румунії, Литви, Болгарії, Ізраїлю та ін. країн з метою допомоги в захисті національних меншин в зв'язку із загрозою етнічних чисток на окупованій частині України. Запрошення на територію ще не окупованої України також і збройних сил країн-ґарантів Будапештської угоди. Запрошення добровольців, колишніх військових українського походження з з різних країн (через МЗС, посольства, Всесвітню Українську Координаційну Ради та Світовий Конгрес Укранців) для формування, організації та навчання Національної гвардії України на базі вже існуючих в країні сотень Самооборони. Організація її по всіх областях та населених пунктах України.

  Слава Україні!

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Дмитро Орєшкін
  Дмитро Орєшкін

  Російський політолог

  Мустафа Найєм
  Мустафа Найєм

  Народний депутат

  Микола Сунгуровський
  Микола Сунгуровський

  Директор військових програм Центру Разумкова

  Кирило Сазонов
  Кирило Сазонов

  Політичний оглядач

  Тарас Возняк
  Тарас Возняк

  Головний редактор незалежного культурологічного журналу «Ї»

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ