Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Виборча кампанія: фальстарт Тимошенко та домінування порядку денного Порошенка

  • Юрій Луканов

   Журналіст

  • Розсилка
  Виборча кампанія: фальстарт Тимошенко та домінування порядку денного Порошенка

  Кампанія, формально не почавшись, вже переходить у нову якість. Якщо раніше відносно переконливим лідером була Тимошенко, то тепер такого лідера нема

  Фонд «Демократичні ініціативи» показали, що Порошенко вийшов на друге місце у рейтингу кандидатів у президенти. Тимошенко має 16,1 відсоток серед тих, хто має намір брати участь у голосуванні, а Порошенко - 13,8. Зеленський відкотився до 8,8 процентів. Всі інші мають менші проценти. Юрій Бойко і Олег Ляшко обійшли Анатолія Гриценка. У Бойка 8,4 відсотка, у Ляшка 6,9, а в Гриценка - 6,8. 

  Я думаю, що це є показова тенденція. Тимошенко розпочала кампанію дуже рано. Вона провела аж три свої форуми з Новим курсом. Завішала всю країну своєю рекламою. Дещо підвищила свій рейтинг і, здається, вичерпала свій потенціал. Тим часом, Порошенко де факто вступив у кампанію десь восени. Пізня осінь і зима проходить в обговоренні його порядку денного. Це автокефалія і військові справи. На початку січня триватиме обговорення Томосу. Бо саме тоді його вручатимуть Україні. Думаю, що і надалі порядок денний від Порошенка домінуватиме.   Негативна для нього інформація - це те, що він у другому турі програє всім, крім Юрія Бойка. Втім він має ще безліч часу, аби цю ситуацію виправити. Так само, як і інші кандидати, впливати на поліпшення для себе ситуації. Поле широке. Адже 38 відсотків не мають наміру голосувати за жодного кандидата. А ще12 не визначилися. На мою думку, 38 противсіхів це занадто велика цифра. Частина з них все таки змінить думку. І ще 12 відсотків не малий запас. 

  Тож кампанія, формально не розпочавшись, вже переходить у нову якість. Якщо раніше відносно переконливим лідером була Тимошенко, то тепер такого лідера нема. Адже різниця у 2,3 відсотка це майже на рівні похибки. Ідуть ніздря у ніздрю. Україна залишається країною з реальною політичною боротьбою. Результат передбачити не може ніхто. Ніхто, крім мене:))))))) Але я зберігатиму інтригу:))))

  Джерело: блог Юрія Луканова

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Денис Казанський
  Денис Казанський

  Журналіст

  Кирило Сазонов
  Кирило Сазонов

  Політичний оглядач

  Ігор Ейдман
  Ігор Ейдман

  Соціолог

  Ірина Геращенко
  Ірина Геращенко

  Народний депутат України, віце-спікер

  Тарас Чорновіл
  Тарас Чорновіл

  Журналіст, політичний діяч

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ