рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Чому виборці Зеленського відчувають себе розчарованими?

  • Юрій Луканов

   Журналіст

  • Розсилка
  Чому виборці Зеленського відчувають себе розчарованими?

  Коли в суспільстві панує істерична атмосфера, то раціо вимикається

  Читаю ще одного голосувальника за Зеленського. Він, мовляв, розчарований. Зеленський нічого не робить такого, на що той сподівався. Він не вчиться і вважає, що все гаразд. Він оточив себе друзями з 95-го кварталу. Він не розуміє, що він нічого не розуміє в державному управлінні.
  Звісно, мова не про якогось малоосвіченого чоловіка, для якого головне джерело інформації телевізор. Ніби освічений чоловік. Ніби здатний критично мислити.

  Коротше, ледь не кається він. А мене весь час одна думка переслідує. Які були підстави сподіватися, що все буде не так, як зараз? Ну наведіть мені хоч найменший приклад з минулого, який би давав якісь надії?

  Інші діячі хоча б якісь програми подавали, або їхні імітації. Якісь виступи робили, переконували виборців. Нинішній просто Господи, президент, просто записував пустопорожні видосики з либами і цим обмежувався.

  Я вже писав, що це все наслідок інфантильності нашого суспільства, яке хоче ідеального політика і всього і зразу. Але повторюся: це ще можна зрозуміти, коли йдеться про напівграмотного дядька або пацана десь із підворітні.

  А якщо мова іде про освічених людей, то я можу припустити ще, що свою роль зіграли постійні істерики в ЗМІ. Коли в суспільстві панує істерична атмосфера, то раціо навіть в людей з клепкою в голові вимикається.

  Джерело: блог Юрія Луканова

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Кирило Сазонов
  Кирило Сазонов

  Політичний оглядач

  Денис Казанський
  Денис Казанський

  Журналіст

  Юрій Бутусов
  Юрій Бутусов

  Журналіст, громадський діяч

  Леонід Ємець
  Леонід Ємець

  Народний депутат 7 і 8 скликань

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ