Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Загороднюк прокоментував питання підпорядкування Укроборонпрому

  • Розсилка
  <p>Міністр оборони Андрій Загороднюк</p> - Загороднюк прокоментував питання підпорядкування Укроборонпрому

  Міністр оборони Андрій Загороднюк

  Міноборони залишиться стратегічним замовником Укроборонпрому – міністр оборони

  Українська влада працює над стратегією державного концерну «Укроборонпром», зокрема і над питанням підпорядкування концерну.

  Про це розповів міністр оборони Андрій Загороднюк в інтерв’ю Радіо Свобода.  «Стратегія Укроборонпрому зараз виробляється. Тобто, є вже напрацювання цієї стратегії... і йде активна дуже робота з цього... Є питання, кому буде підпорядкований Укроборонпром. Ця політика наразі розробляється», – сказав він.

  За його словами, Міноборони залишиться стратегічним замовником Укроборонпрому, так само як і концерн буде стратегічним постачальником.

  «Ми є замовником, ми платимо гроші, отримуємо продукцію. Ці відносини так і залишаться. Ми, звичайно, є стратегічним замовником, вони є нашим стратегічним постачальником. І, звичайно, що ми їх будемо підтримувати», – наголосив міністр.

  Загороднюк зазначив, що питання підпорядкування Укроборонпрому – це компетенція керівництва держави: Кабінету міністрів, Президента, РНБО.

  Як повідомлялося, новопризначений генеральний директор Укроборонпрому Айварас Абромавичус заявив, що держконцерн має стати холдинговою компанією, куди мають бути передані акції підприємств.

  Державний концерн «Укроборонпром» – об’єднання багатопрофільних підприємств дев’яти галузей оборонної промисловості України.

  До складу концерну входить понад 100 підприємств, які здійснюють господарську діяльність у сфері розроблення, виготовлення, реалізації, ремонту, модернізації та утилізації озброєння, військової і спеціальної техніки та боєприпасів, а також беруть участь у військово-технічному співробітництві з іноземними державами.

  Нагадаємо, Загороднюк назвав пріоритети воєнної політики.

  Заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Сергій Кривонос та генеральний директор державного концерну «Укроборонпром» Айварас Абромавічус обговорили з головою турецького Державного агентства з питань оборонної промисловості Ісмаїлом Деміром та міністром промисловості і технологій Туреччини Мусіафом Варанком двосторонню співпрацю у сфері оборонно-промислового комплексу.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ