рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Міносвіти пояснило, як під час карантину відбуватиметься сесія у студентів

  • Розсилка
  Якщо показники в області дозволять, то адміністрація закладу повинна буде підготувати приміщення до відкриття, - Мандзій - Міносвіти пояснило, як під час карантину відбуватиметься сесія у студентів
  Якщо показники в області дозволять, то адміністрація закладу повинна буде підготувати приміщення до відкриття, - Мандзій

  Сесія у студентів буде проходити дистанційно або ж у приміщенні закладу, залежно від епідеміологічних показників в області, - в.о. міністра

  В Україні сесія у вищих навчальних закладах буде проходити дистанційно або ж у приміщеннях навчальних закладів, залежно від епідемічної ситуації у кожному конкретному регіоні. Про це розповіла в. о. міністра освіти Любомира Мандзій.

  За словами в.о. міністра, якщо в регіоні будуть високі показники захворюваності, то сесія буде відбуватися дистанційно.

  «Проте якщо показники в області дозволять, то обласна комісія може прийняти рішення і адміністрація закладу підготує приміщення до відкриття», - поінформувала Мандзій.

  Керівник Міносвіти зауважила, що при цьому заклади освіти повинні забезпечити дистанцію, наявність антисептиків, проведення дезинфекції.

  «Так само і наступний етап - з 1 червня. Коли в групах не більше десяти осіб, то можна організовувати екзаменаційну сесію у закладах вищої освіти або проводити захист дисертації. Це залежить від ситуації в регіоні», - підкреслила Мандзій.

  Міністр нагадала, що в Україні з 22 травня до 22 червня буде адаптивний карантин, відбуватимуться послаблення. «Кожна область самостійно ухвалюватиме рішення про пом'якшення тих чи інших карантинних заходів», - заявила міністр.  

  Як повідомлялося, напередодні Міносвіти затвердило дати проведення ЗНО в 2020 році.

  Напередодні у МОЗ розповіли, як в умовах карантину може проходити ЗНО.

  Раніше Міносвіти дозволило змінювати місце проходження ЗНО.

  Також міністерка освіти Любомира Мандзій повідомила, що українські школярі цього навчального року вже не повернуться до звичного навчання у школах. Навчання триватиме до кінця травня у дистанційній формі.

   Коментарі ()
   1000 символів залишилось
   НАЙПОПУЛЯРНІШЕ