рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Міносвіти пояснило, як перевести на контракти вчителів-пенсіонерів

  • Розсилка
  Міносвіти пояснило, як перевести на контракти вчителів-пенсіонерів

  Після закінчення однорічного договору наступні договори можуть укладатись із вчителями-пенсіонерами та на більш тривалий період – до 3-х років

  Керівників шкіл і педпрацівників, які досягли пенсійного віку, повинні перевести з безстрокових трудових договорів на термінові.

  Про це сказано в законі «Про загальну середню освіту» та Міністерством освіти надало додаткові роз'яснення щодо застосування механізму.

  Текст роз'яснень містить особливості застосування норм закону щодо керівників та педагогічних працівників державних і комунальних закладів освіти, що мають бути реалізовані 1 липня 2020 року.

  У відомстві зазначають, що необхідність додаткових роз'яснень викликана гостротою питання, наявність різночитань і неоднозначних тлумачень відповідних положень закону.

  Ця норма випливає з чинного Закону «Про повну загальну середню освіту».

  Після закінчення однорічного договору наступні договори можуть укладатись із вчителями-пенсіонерами та на більш тривалий період – до 3-х років. Кількість таких пролонгацій може бути необмеженою – допоки вчитель працює якісно та сумлінно, переукладати договір із ним буде вигідно. Рішення про продовження співпраці після закінчення першого строкового договору директор навчального закладу буде приймати самостійно, - повідомляло раніше МОН.

  У відомстві зазначили, що у разі переведення на строкові договори розмір заробітної плати вчителів-пенсіонерів не може бути змінено, так як вони продовжуватимуть обіймати ті ж посади, виконувати той самий обсяг робіт і збережуть відповідну кваліфікаційну категорію. Зберігаються також щорічна відпустка та інші права вчителя.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ