Лондонський економіст про мораторій на продаж землі: «Рада вирвала поразку з щелеп перемоги»
Українська економіка не матиме успіху, доки у державі не буде проведено земельну реформу.
Про це, коментуючи рішення Верховної Ради з приводу продовження мораторію на продаж землі, заявив економіст, експерт аналітичного центру Atlantic Council (Вашингтон, США) Андерс Аслунд.
«Економіка України навряд процвітатиме, доки держава на здійснить земельну реформу, яку сьогодні було відтерміновано ще на рік», - заявив економіст у Twitter.
Ukraine's economy is unlikely to flourish until it carries out land reform, delayed for one more year today. https://t.co/rkaEW2zurx
— Anders Aslund (@anders_aslund) 6 октября 2016 г.«Очікуваним, але тим не менш дуже поганим» також назвав рішення ВР Аслунд.
Ukraine's Rada just decided to prolong the moratorium on private sales of agricultural land until 2018 w 297 votes. Expected but very bad.
— Anders Aslund (@anders_aslund) 6 октября 2016 г.Сьогодні Рада вирвала поразку з щелеп перемоги. Фіскальна безвідповідальність та божевільне продовдження мораторію на продаж землі. Популізм
Голосування у Раді негативно оцінив і Тімоті Еш, лондонський економіст, який спеціалізується на країнах, що розвиваються у Європі, на Близькому Сході та в Азії.
«Сьогодні Рада вирвала поразку з щелеп перемоги. Фіскальна безвідповідальність та божевільне продовження мораторію на продаж землі. Популізм», - твітує Еш.
Ukraine - Rada snatching defeat from jaws of victory today. Fiscal irresponsibility, and crazy extension of land sale moratorium. Populism.
— Timothy Ash (@tashecon) 6 октября 2016 г.Як відомо Верховна рада прийняла в цілому законопроект щодо продовження мораторія на продаж сільськогосподарських земель до 1 січня 2018 року.
«Цей ринок має бути прозорим і справедливим, конкурентним і ефективним,він має унеможливлювати будь-які тіньові оборудки із землею. Саме тому є необхідність продовжити мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення до належного законодавчого забезпечення запровадження і регулювання обігу земель, але не раніше 1 січня 2018 року», - наводить текст пояснювальної записки до законопроекту «Економічна правда».
Коментарі — 0