Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  На Рівненщині 62 тисячам споживачів газу зробили перерахунок субсидій

  • Розсилка
  На Рівненщині 62 тисячам споживачів газу зробили перерахунок субсидій

  Розрахунок невикористаної суми субсидії на газ проводиться, якщо на особовому рахунку споживача державної допомоги станом на 1 травня 2018 року є переплата за послугу

  На Рівненщині понад 177 млн грн повернули невикористаних субсидій до держбюджету, частину з них буде зараховано на особовий рахунок одержувачів субсидії в банківській установі, або ж буде виплачуватися через відділення поштового зв’язку «Укрпошти». Про це повідомляє прес-служба ТОВ «Рівнегаз Збут».

  Перерахунок  газопостачальним підприємством було проведено для майже 62 тисяч споживачів-субсидантів, а суми невикористаних  субсидій товариством були повернуті до бюджету 177 тис. грн.. Механізм перерахунку  затверджено постановою КМУ №534 від 23.08 2016 зі змінами від 27.04 2018 року.

  Кабінет Міністрів України зобов’язав ТОВ «Рівнегаз Збут» зробити перерахунок невикористаних коштів державної допомоги споживачам-субсидантам, які протягом минулого опалюваного сезону використовували газ комплексно чи на індивідуальне опалення.

   «Розрахунок невикористаної суми субсидії  на газ проводиться, якщо на особовому рахунку споживача державної допомоги станом на 1 травня 2018 року є переплата за  послугу. Списки таких субсидантів із зазначеної суми невикористаної субсидії  наше підприємство до 1 червня передало управлінню з питань соціального захисту населення в паперовому та електронному вигляді», - пояснив директор ТОВ «Рівнегаз Збут» Леонід Кошельник.

  Інформацію про стан особового рахунку після перерахунку субсидії споживачі «Рівнегаз Збут» можуть дізнатися в особистому кабінеті на сайті. Чи безпосередньо з рахунків, які отримають з  наступного тижня.

  Окрім того, розрахунок суми невикористаної субсидії кожен споживач може розрахувати самостійно за формулою Nr=Cr-Hr, де:

  Hr – невикористана сума субсидії на оплату послуги з газопостачання за опалювальний сезон;

  Cr – загальна сума нарахованої субсидії на оплату послуги з газопостачання за опалювальний сезон;

  Hr – загальна вартість фактично використаного природного газу за період отримання субсидії в опалювальний сезон.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ