Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Будівництво скандального мосту: у Кличка розповіли, як укріпили схили Володимирської гірки

  • Розсилка
  Будівництво скандального мосту: у Кличка розповіли, як укріпили схили Володимирської гірки

  Схили на Володимирській гірці укріпили підпірними стінами і чотирма сотнями паль

  Проведено роботи із влаштування підпірних стін та укріплення схилів на Володимирській гірці та у парку «Хрещатий». Про це повідомив заступник голови Київської міської держадміністрації Олександр Спасибко.

  «З парку «Володимирська гірка» можна побачити будівельні майданчики на схилах гірки. Було отримано висновок Науково-дослідного інституту будівельних конструкцій про необхідність максимального укріплення ділянки. Територія біля Філармонії також вже давно потребує укріплення. Цим Інститутом було розроблено відповідне проектне рішення», – розповів він.

  За його словами, схили укріплено майже 400 буронабивними палями і 4 підпірними стінами. Протизсувні роботи й будівництво підпірних стін велися і з боку парку «Хрещатий», недалеко від філармонії.

  «За роботою будівельників наглядає НДІ будівельних конструкцій. Усі роботи виконуються згідно з графіком та повністю відповідають будівельним нормам і стандартам. Тож ми і надалі будемо інформувати киян про перебіг робіт», – додав Спасибко.

  Нагадаємо, 24 квітня будівельники встановили останній прогін пішохідно-велосипедного мосту, який з'єднає Хрещатий парк та Володимирську гірку. Таким чином, міст з’єднав Арку дружби народів і Володимирську гірку.

  Зараз на місці будівництва активно працює спеціальна техніка і кран. Роботи тривають майже без перерв.

  Нагадаємо, ЮНЕСКО вимагає від Києва не будувати пішохідно-велосипедний міст, який повинен з'єднати Володимирську гірку з аркою Дружби народів.

  Столична влада наполягає, що будівельні роботи зі зведення мосту повністю відповідають чинному законодавству. 

  5 квітня Віталій Кличко зустрівся в Парижі в штаб-квартирі ЮНЕСКО з директором Центру всесвітньої спадщини ЮНЕСКО Мехтільд Рьослер. Він обговорив з фахівцями ЮНЕСКО будівництво мосту через Володимирський узвіз.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ