Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  «Київводоканал» готується до повені

  • Розсилка
  Особлива увага приділяється процесу знезараження питної води  - «Київводоканал» готується до повені
  Особлива увага приділяється процесу знезараження питної води 

  Наразі якість питної води у Дніпрі та Десні відповідає чинним нормативним вимогам

  «Київводоканал» заздалегідь готується до роботи в повеневий період. Навесні компанія користується «Планом основних заходів щодо підготовки та пропуску льодоходу, повені та паводків». Одним з головних завдань в цей час є особлива увага до підготовки якісної та епідемічно безпечної питної води. Про це повідомляє прес-служба «Київводоканалу».

  «Технологічні режими підготовки питної води на Дніпровській та Деснянські водопровідних станціях завжди знаходяться під цілодобовим контролем, особливо ретельним під час проходження повені. Вони забезпечують якість питної води згідно з вимогами чинного в Україні стандарту на питну воду – ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною». При погіршення якості води в джерелах водопостачання – річках Дніпро та Десна, – своєчасно коригуються технологічні режими підготовки питної води. Особлива увага приділяється процесу знезараження питної води на етапах водопідготовки і транспортування її до споживачів», - розповіли в компанії.

  Для забезпечення якості питної води відповідно до нормативних вимог на очисних водопровідних спорудах для її підготовки використовуються високоефективні коагулянти, а також флокулянт, хлор та аміачну воду. На період можливої повені «Київводоканал» забезпечує нормативний запас усіх реагентів.

  На даний момент повені немає, якість питної води у Дніпрі та Десні відповідає чинним нормативним вимогам.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ