Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Кияни почали нести новорічні ялинки на утилізацію (фото)

  • Розсилка
  Зібрані дерева перероблять на щепу в спеціальному тріскоподрібнювачі  - Кияни почали нести новорічні ялинки на утилізацію (фото)
  Зібрані дерева перероблять на щепу в спеціальному тріскоподрібнювачі 
  Фото: Укрінформ

  Пункти збору ялинок працюватимуть до 1 лютого

  Кияни вже принесли до пунктів збору новорічних ялинок близько 400 дерев.

  Про це Укрінформу повідомили в Управлінні екології та природних ресурсів КМДА.

  «До 1 лютого кияни зможуть утилізувати хвойні символи свята правильно, з користю для екології міста. Свої ялинки, сосни, смереки кияни можуть принести до 15 пунктів збору, що відкрилися в столиці вже з 2 січня у кожному районі столиці», - зазначив начальник управління екології та природних ресурсів КМДА Андрій Мальований.

  За його словами, зібрані дерева перероблять на щепу в спеціальному тріскоподрібнювачі і навесні використають для зберігання водного балансу лунок вічнозелених рослин у місті.

  «Працюватимуть пункти до 1 лютого, але за необхідністю їх роботу можна продовжити», - додав він.  Нагадаємо, свої ялинки, сосни, смереки мешканці Києва можуть принести до 15 пунктів збору, що відкрилися у всіх районах Києва. Зібрані дерева перероблять на тріску на спеціальному тріскоподрібнювачі і навесні використають для мульчування (захисту ґрунту від пересихання та перегріву) лунок вічнозелених рослин.

  У 2018 році комунальне об’єднання «Київзеленбуд» прийняло на утилізацію понад 10 тисяч ялинок, а у 2017 році – 5 тисяч ялинок.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ