Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Метро на Троєщину: столична влада оголосить новий тендер

  • Розсилка
  Метро на Троєщину: столична влада оголосить новий тендер

  Повторний тендер на проектні роботи з будівництва метро буде оголошений уже на наступному тижні

  Скасування тендера на розробку технікo-екoнoмічнoгo обґрунтування (ТЕО) Пoдільськo-Вигурівськoї лінії метрo – технічний момент. Уже наступного тижня буде оголошено новий. Про це повідомив заступник голови Київської міської держадміністрації Дмитро Давтян.

  «Повторний тендер буде оголошений уже на наступному тижні. Причина такого кроку – зміна джерела фінансування: попередній мав фінансуватися із міського бюджету, а новий будемо фінансувати коштами міського бюджету та власними коштами КП «Київський метрополітен», – наголосив заступник голови КМДА.

  За його словами, ні на строки розробки ТЕО, ні на майбутні будівельні дії перенесення тендеру не впливатиме.

  «На даному етапі необхідно провести деякі роботи з уточнень джерел фінансування. Це юридична процедура. Вона не вплине на заплановані терміни реалізації проекту», – підкреслив Давтян.

  Нагадаємо, будівництво Подільсько-Вигурівської лінії київського метрополітену передбачає спорудження лінії Кільцевої дороги на житловий масив Вигурівщина-Троєщина з двома електродепо.

  Як повідомлялося, тендерний комітет КП «Київський метрополітен» 21 лютого прийняв рішення скасувати тендер на проектні роботи з будівництва Подільсько-Вигурівської лінії Київського метрополітену. Офіційна причина скасування - скорочення витрат на закупівлю робіт. Спочатку на ТЕО планували витратити 148,5 млн гривень, а отримати готові документи розраховували до кінця поточного року. Втім, Програма економічного і соціального розвитку на поточний рік з самого початку не передбачала фінансування цього проекту з міського бюджету.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ