Пам’ятник Суворову перед київським ліцеєм ім. Богуна нарешті демонтують

Пам’ятник Суворову перед київським ліцеєм ім. Богуна нарешті демонтують
У березні 2017 року пам’ятник Суворову на території ліцею закрили банером із зображенням гетьмана Івана Богуна

Пам'ятник російському полководцю перенесуть в інше місце

Пам'ятник російському полководцю Олександру Суворову, встановлений перед входом до Київського військового ліцею імені Івана Богуна (колишнього Суворовського училища), демонтують.

Як повідомила на своїй сторінці у Facebook журналіст Ярослава Міщенко, прийнято відповідні рішення.

«Наш славний генерал Гордійчук, який кілька років намагається посунути з ліцею Богуна пам'ятник Суворову, таки домігся необхідних рішень. Три роки всілякі радянські військові пенсіонери, колишні суворівці і члени кадетських братств його мурижили. І ось сьогодні нарешті... Суворов - славний полководець, герой. Але він герой не нашої історії. Кудись він переїде, йому придумають місцинку, все буде культурно», - написала вона.

Раніше пам’ятник Суворову на території ліцею закрили банером-декорацією із зображенням гетьмана Івана Богуна.

Раніше у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна було встановлено меморіальну дошку випускнику цього закладу, Герою України майору Андрію Кизилу, який загинув на Донбасі. Згідно з наказом міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака Герой України майор Кизило Андрій Олександрович навічно зарахований до списків 1 навчальної роти ліцеїстів Київського військового ліцею імені Івана Богуна (посмертно).

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: