Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Голосієві висадили сад магнолій (фото)

  • Розсилка
  Магнолії з'явилися в ботанічному саду Національного університету біоресурсів і природокористування України - У Голосієві висадили сад магнолій (фото)
  Магнолії з'явилися в ботанічному саду Національного університету біоресурсів і природокористування України

  Деякі із сортів магнолій представлені у нашій країні вперше

  Найбільший в Україні сад магнолій за кількістю сортів заклали в ботанічному саду Національного університету біоресурсів і природокористування України.

  До колекції 500 таксонів, що вже існують тут, додалося ще 50. Це 21 різновид традиційних магнолій та нових європейських сортів, а також азалії, рододендрони і бузки, які, безумовно, стануть окрасою ботсаду. Про це повідомляє «Урядовий кур’єр».

  Деякі з сортів рослин, які висаджували, представлені у нашій країні вперше.

  «Університет тільки у цьогорічну лісокультурну кампанію висадив більш як 100 гектарів насаджень, і закладення саду магнолій — це, так би мовити, прекрасна принада, — каже ректор університету Станіслав Ніколаєнко. — Крім суто декоративного призначення і місця відпочинку, наш ботанічний сад — місце навчання і наукового пошуку».

  Якщо подібні ініціативи підтримають кияни, представники бізнесу, то невдовзі наша столиця зможе повернути собі колишню славу одного з найзеленіших міст Європи.

  Як повідомляв «Главком», у Києві наприкінці березня почали розцвітати прекрасні білі і рожеві магнолії.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ