Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Києві презентують першу в Україні онлайн бібліотеку аудіокниг українською

  • Розсилка
  <br />&laquo;Під час реалізації проекту створено онлайн-бібліотеку аудіокниг класичної української прози та поезії, що входять до шкільної програми, а також творів відомих сучасників з їх авторським начитуванням&raquo;, - повідомляють автори проекту - У Києві презентують першу в Україні онлайн бібліотеку аудіокниг українською

  «Під час реалізації проекту створено онлайн-бібліотеку аудіокниг класичної української прози та поезії, що входять до шкільної програми, а також творів відомих сучасників з їх авторським начитуванням», - повідомляють автори проекту

  Автори проекту «Слухай. Бібліотека аудіокниг українською мовою» за рік озвучили понад 100 книг та віршованих творів

  У Київському університеті імені Бориса Грінченка презентують соціальний проект реалізований у рамках Громадського бюджету Києва — «Слухай. Бібліотека аудіокниг українською мовою». Про це йдеться на сторінці проекту у Facebook.


  «Під час реалізації проекту створено онлайн-бібліотеку аудіокниг класичної української прози та поезії, що входять до шкільної програми, а також творів відомих сучасників з їх авторським начитуванням», - повідомляють автори проекту.

  Авторська команда «Типовий Київ» спільно з Інститутом журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка за рік озвучила понад 100 книг та віршованих творів.

  До начитування долучились теле- та радіо ведучі, актори театру та кіно, зірки української музичної сцени, студенти та просто волонтери, які пройшли кастинг. Серед них: Валерий Харчишин, Даша Астаф'єва, Богдан Бенюк, Даша Коломієць, Назар Задніпроський, Павло Зібров, Тімур Мірошниченко, Євген Янович, Олександр Ярмак, Євген Галич, Женя Бардаченко (Jay DILEMMA), Олексій Супрун (Петро Бампер), Ірина Хоменко, Поліна Ткач, Олег Маслюк та інші відомі українці.

  «Аудіокниг українською мовою вкрай обмаль, а в умовах сучасного розвитку технологій знання та культуру необхідно доносити в максимально простих та зручних формах. Аудіокнига – одна з таких форм», – коментують ініціатори проекту. Крім того такий формат творів дуже потребують люди із особливими потребами (з вадами зору, діагнозами дислексії, труднощами у навчанні, зокрема з неспроможністю сприймати інформацію зорово).

  Серед озвучених книг – класика української прози Ольги Кобилянської, Квітки-Основ'яненка, Івана Франка, Панаса Мирного, Валер’яна Підмогильного та ще десятки авторів. Понад 50 віршованих творів Максима Рильського, Олени Теліги, Дмитра Павличка, Лесі Українки, Миколи Хвильового та інших письменників. Сучасна література від Деркачової Ольги, Ліра Євгена, Сняданко Наталії, Христини Козловської. Марк Лівін та Катерина Бабкіна начитали свої кращі авторські роботи.  Проект реалізовано спільно з Департаментом освіти КМДА, і з 2019 року стане ще одним інструментом сучасної школи.

  Сайт проекту: https://sluhay.com.ua/

  Презентація проекту відбудеться об 11-00 20 грудня в Київському університеті Грінченка за адресою вул. Маршала Тимошенка

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ