Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Чергові рейтинги: БПП, «Батьківщина» і партія Рабіновича мають найвищу підтримку

  графіка
  • Розсилка
  Чергові рейтинги: БПП, «Батьківщина» і партія Рабіновича мають найвищу підтримку

  За результатами опитування у рейтингу електоральних уподобань перше і друге місця між собою ділять партії БПП і «Батьківщина»

  Фаворитами серед політичних партій, що мають всі шанси потрапити до Верховної Ради України на найближчих виборах, є «Блок Петра Порошенка», «Батьківщина» і «За життя». Про це свідчать дані соціологічного опитування, проведеного з 3 по 12 листопада 2017 року Києві компанією «Актив Груп». Результати опитування були оприлюднені в понеділок, 18 грудня.  «У рейтингу електоральних уподобань перше і друге місця між собою ділять партії БПП і «Батьківщина», за які в 2017 році готові проголосувати 11,8% і 10,3% опитаних відповідно. На третьому місці знаходиться партія «За життя», яка має 6,8%, на четвертому - «Об'єднання «Самопоміч» з 5,1%, і замикає п'ятірку лідерів партія «Громадянська позиція» з результатом 4,5%», - говориться в повідомленні «Актив Груп».


  slide_vertic

  Крім того, до рейтингу потрапили партії: «Опозиційний блок» з 4,4%, Радикальна партія Олега Ляшка з 3,9% і «УДАР» - 3,3%.

  Відзначається, що в порівнянні з 2016 роком найзначніше (більш ніж в два рази) виріс рейтинг партії «За життя». На другому місці за темпами зростання - БПП, на третьому - «Батьківщина».

  «Зараз рейтинг «За життя» становить 6,8%, що на 3,6% більше, ніж в минулому році. У той же час рейтинг «Блоку Петра Порошенка» виріс з 9,1% до 11,8%. Також зростання продемонстрував рейтинг «Батьківщини», який піднявся з 9,5% до 10,3% в порівнянні з минулим роком», - інформує «Актив Груп».

  Також соціологічне дослідження показало, рейтинг яких партій в порівнянні з результатами минулого року знизився.

  «На відміну від трійки лідерів, впали рейтинги «Самопомочі» з 6,4% в 2016 році до 5,1% в поточному, «Опозиційного блоку» з 4,9% (2016) до 4,4% (2017) і Радикальної партії з 4,1% (2016) до 3,9% (2017)», - йдеться в повідомленні.

  Додамо, що опитування проводилося методом особистого інтерв'ю за місцем проживання респондентів. Всього було опитано 2003 респондента. Похибка вибірки не перевищує 2,4%.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ