рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Чи заважала Тимошенко отриманню Томосу? Патріарх Теофіл прокоментував слова Ющенка

  • Розсилка
  <p>Патріарх Теофіл III заявив про &laquo;політичні ігри задля досягнення власних цілей&raquo;, коментуючи слова Ющенка</p> - Чи заважала Тимошенко отриманню Томосу? Патріарх Теофіл прокоментував слова Ющенка

  Патріарх Теофіл III заявив про «політичні ігри задля досягнення власних цілей», коментуючи слова Ющенка

  «Ми ніколи не обговорювали з Тимошенко ці речі. Це повна брехня», - заявив предстоятель Єрусалимської Православної церкви

  Патріарх Теофіл III спростував інформацію щодо протидії Юлії Тимошенко отриманню Україною Томосу.

  Про це 14 січня повідомляє прес-служба партії «Батьківщина».

  Зазначається, що нещодавно окремими ЗМІ була розповсюджена заява екс-президента Віктора Ющенка, у якій він звинувачував Тимошенко в тому, що вона під час зустрічі з Єрусалимським Патріархом зверталася до нього з проханням призупинити процес визнання Православної церкви України.

  «Прес-служба партії «Батьківщина» звернулася до Патріарха Святого Граду Єрусалиму і всієї Палестини, Сирії, Аравії, всього Зайордання, Предстоятеля Єрусалимської Православної церкви Теофіла III із проханням прокоментувати ці повідомлення», - говориться у заяві.

  Як повідомляється, патріарх Теофіл назвав нісенітницею подібні повідомлення стосовно Тимошенко.  

  «Я не маю до цього ніякого відношення. Це дуже дивно. Я спростовую це. Ми ніколи не обговорювали з нею ці речі. Це повна брехня. Це брехня, розповсюджена з використанням мого імені. Ті, хто за цим стоять, грають у політичні ігри задля досягнення власних цілей», - заявив патріарх, відповідь якого наводить прес-служба «Батьківщини».

  Також, як повідомляється, патріарх Теофіл сказав, що Ющенко - брехун. «Він бреше. Він має поважати мій статус і те, що я запросив його до Патріархату», - підкреслив предстоятель Єрусалимської Православної церкви.

  У прес-службі заявили, що партія «Батьківщина» вимагає від Ющенка та інших осіб, які озвучували неправдиву інформацію, а також ЗМІ, що її розповсюджували, публічних вибачень та спростування.

  Нагадаємо, раніше колишній президент України Віктор Ющенко заявив, що екс-прем’єр Юлія Тимошенко відмовляла Єрусалимського патріарха від кроків по утвердженню автокефалії Української Православної церкви.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ