Держдеп відмежувався від критики щодо заборони російських сайтів в Україні

  У Держдепі офіційно не коментують санкції України проти РФ
  Державний департамент США наполягає, що не робив офіційних заяв щодо рішення України запровадити санкції проти російських IT-компаній. Про це повідомляє англомовна служба «Голосу Америки». Однак представники цього ЗМІ наполягають, що у розмові, яка не мала статусу «офіційної», представники Держдепу все ж робили заяви
  • 19 Травня, 01:44
  • Розсилка
  Держдепартамент США
  Держдепартамент США

  У Держдепі офіційно не коментують санкції України проти РФ

  Державний департамент США наполягає, що не робив офіційних заяв щодо рішення України запровадити санкції проти російських IT-компаній.

  Про це повідомляє англомовна служба «Голосу Америки».

  Однак представники цього ЗМІ наполягають, що у розмові, яка не мала статусу «офіційної», представники Держдепу все ж робили заяви із критикою на адресу Києва через дане рішення.

  «Представник американського уряду у розмові в форматі background (без права називати джерело) заявив, що нещодавнє рішення президента Порошенка заборонити на три роки низку популярних російських вебсайтів, включаючи «Яндекс», підриває гарантоване конституцією право на вільне висловлення думки», - йдеться у публікації.

  «Голос Америки» - медійна організація, власником якої є урядова структура. Попри це, у Голосі не стали відмовлятися від раніше поширеного повідомлення, уточнивши лише статус заяви представника Держдепу. Початкова новина про критику з боку США наразі лишається доступна на сайті видання.

  Джерело: Європейська правда

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ