Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Додон пояснив, чому Молдова дружить з Росією

  • Розсилка
  <p>Інтерв&rsquo;ю з Додоном опубліковане напередодні виборів до парламенту Молдови</p> - Додон пояснив, чому Молдова дружить з Росією

  Інтерв’ю з Додоном опубліковане напередодні виборів до парламенту Молдови

  Наразі у владі Молдови панує розкол, де правляча Демократична партія дотримується проєвропейської позиції, а президент наполягає на проросійській політиці

  Президент Молдови Ігор Додон в інтерв’ю Associated Press заявив, що його країна повинна підтримувати зв’язки з Росією через невизначеність стосовно майбутнього Європейського союзу.

  Додон наголосив, що Молдова покладається на Росію в питаннях енергетики, експорту товарів та допомоги з врегулюванням конфлікту на Придністров’ї.

  Інтерв’ю опубліковане напередодні виборів до парламенту Молдови, які мають відбутися найближчої неділі, 24 лютого.

  Наразі у владі Молдови панує розкол, де правляча Демократична партія дотримується проєвропейської позиції, а президент наполягає на проросійській політиці.

  Крім Демократичної партії Молдови, у виборах 24 лютого братимуть участь соціалісти, які прагнуть тісніших зв’язків із Росією, і ACUM, що звинувачує владу Молдови у розгулі корупції.

  Як свідчать дані опитувань, жодна з цих сил не має шансів отримати необхідну більшість місць у парламенті.

  Раніше повідомлялося, що у Демократичній партії Молдови назвали нову кримінальну справу проти голови партії Володимира Плахотнюка спробою Росії вплинути на результат виборів у країні.

  Джерело: Радіо Свобода

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ