Філарет пояснив, чому неможливо вивезти до Росії мощі з Києво-Печерської лаври

Філарет пояснив, чому неможливо вивезти до Росії мощі з Києво-Печерської лаври
Святіший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філареет

Москва зараз буде розпалювати релігійну ворожнечу через отримання Томосу - впевнений Патріарх

Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату Філарет прокоментував інформацію стосовно викраденої ікони з Київо-Печерської лаври.

На запитання «5 каналу», які ризики, що з України можуть вивозити святині, Патріарх сказав: «Ніяких вивозів мощів до Росії не буде і неможливо. І неможливо вивезти мощі з Києво-Печерської лаври, бо є митниця. Це тільки залякують, неправдиві чутки пускають. І ікони, ікон багато, так от: старовинну ікону не вивезуть. Це тільки пускають такі чутки, цього нічого не буде. І не треба на це звертати увагу».

Патріарх Філарет також додав, що це все робиться для того, щоб розпалювати невпевненість, ворожнечу релігійну, тому що Москва зараз буде розпалювати релігійну ворожнечу через отримання Томосу.

«Для чого буде розпалювати? Щоб мати привід для військового втручання. Оце ми за цим слідкуємо. Тому з нашого боку буде зроблено все, щоб не було цієї релігійної ворожнечі. Тобто ми не будемо застосовувати силу для притягування в Українську Православну Автокефальну Церкву, а буде добровільне приєднання», - заявив Філарет.

 

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів

Читайте також

Дата публікації новини: