Гонтарева продовжила відпустку і не збирається повертатися в Нацбанк

  Глава НБУ взяла два тижні відпустки за свій рахунок
  Глава Національного банку Валерія Гонтарева з 8 серпня по 26 вересня перебуває у відпустці за свій рахунок і за рахунок відгулів, повідомляє прес-служба НБУ. З 11 травня голова Національного банку Валерія Гонтарева пішла у відпустку, в якій вона планує перебувати до звільнення її Верховною Радою, а замість неї обов'язки глави НБУ виконує Яків
  • 11 Серпня, 12:17
  • Розсилка
  Валерія Гонтарева
  Валерія Гонтарева

  Глава НБУ взяла два тижні відпустки за свій рахунок

  Глава Національного банку Валерія Гонтарева з 8 серпня по 26 вересня перебуває у відпустці за свій рахунок і за рахунок відгулів, повідомляє прес-служба НБУ.

  З 11 травня голова Національного банку Валерія Гонтарева пішла у відпустку, в якій вона планує перебувати до звільнення її Верховною Радою, а замість неї обов'язки глави НБУ виконує Яків Смолій.

  НБУ повідомив, що з 11 травня по 7 серпня включно Гонтарева перебувала в оплачуваній відпустці, використавши залишки щорічних відпусток, які накопичилися з 2014 року.

  У період з 8 серпня по 26 вересня Гонтарева продовжує перебувати у відпустці.

  Цей період включає 15 календарних днів відпустки без збереження заробітної плати (що передбачено ст. 26 закону України «Про відпустки»), а також 20 днів відпочинку, накопичених за час перебування на посаді голови НБУ, за роботу у вихідний день під час відрядження.

  «Глава НБУ Валерія Гонтарева не планує повертатися до роботи в НБУ», - повідомив Нацбанк.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ