Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Гордон каже, що якщо партія Смешка не візьме 10%, то він собі поставить двійку

  • Розсилка
  <span>Телеведучий та видавець Дмитро Гордон керує кампанією &laquo;Сили і честі&raquo; Ігоря Смешка</span> - Гордон каже, що якщо партія Смешка не візьме 10%, то він собі поставить двійку
  Телеведучий та видавець Дмитро Гордон керує кампанією «Сили і честі» Ігоря Смешка

  Керівник партії «Сила і честь» стверджує, що соціологи пропонували йому купити рейтинги

  Телеведучий та видавець Дмитро Гордон, який керує кампанією «Сили і честі» Ігоря Смешка, в ексклюзивному інтерв’ю «Главкому» розказав, що до нього приходили з серйозного агентства і казали: ми вам пропонуємо за $20 тис. зробити рейтинг Смешка на рівні 9,5%. «Я відповів, що у нас немає таких грошей і хай він має 3,4%, як у вас там зараз показано», - додав Гордон.

  Він, як керівник передвиборчого штабу партії Смешка, сподівається, що фінішний ривок «Сили і честі» буде вражаючим.  «У нас зараз 7,3–7,5%, а фінішний ривок буде вражаючим. У нас заготовлено багато «фішечок». Якщо буде нижче 10%, то я поставлю собі незадовільну оцінку, як начальнику штабу», - наголосив Гордон.

  Він розказав, як перед президентськими виборами Ігорю Смешку всі давали 1,4–1,9%. А він тільки офіційно набрав 6%, а неофіційно – 9,6%, при цьому у них не було достатньо спостерігачів, членів комісій.

  «Він (Ігор Смешко) взагалі – сенсація президентських виборів, бо всього сім разів виступив по телебаченню, не мав жодного ролика та білборда, на які елементарно не було грошей», - зазначив Гордон.

  Він додав, що зараз тактика зміниться.

  «Зараз люди повірили Смешку і в нього вже є гроші – малий та середній бізнес їх дав, аграрії, причому не великі аграрії-олігархи. Хоча зі мною вели перемовини три з половиною олігархи (один напіволігарх), один мене взагалі спитав: «Скільки треба?». Я чесно прийшов до Ігоря Петровича і сказав, що зі мною зустрілися такі-то люди. Так він у мене перед носом почав махати руками і сказав, що ніколи в них не буде брати грошей. Сказав, що знає, хто вони, знає походження їхнього капіталу і що за цим стоїть», - підсумував Гордон.

  Нагадаємо, згідно з останнім дослідженням групи «Рейтинг» за «Силу і честь» готові проголосувати 3,6% опитаних.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ