Ізраїль скасував візит Гройсмана після голосування резолюції ООН

  Україна в ООН підтримала вимогу до Ізраїлю припинити поселенську діяльність на палестинських територіях
  Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу оголосив про скасування офіційного візиту глави українського уряду Володимира Гройсмана до Ізраїлю. Про це повідомляє Deutsche Welle з посиланням на ізраїльське агентство новин Ynet. У такий спосіб висловлено протест проти підтримки Україною резолюції Ради Безпеки ООН щодо ізраїльських поселень. Візит
  • 25 Грудня, 2016, 08:21
  • Розсилка
  Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман
  Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман

  Україна в ООН підтримала вимогу до Ізраїлю припинити поселенську діяльність на палестинських територіях

  Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу оголосив про скасування офіційного візиту глави українського уряду Володимира Гройсмана до Ізраїлю.

  Про це повідомляє Deutsche Welle з посиланням на ізраїльське агентство новин Ynet.

  У такий спосіб висловлено протест проти підтримки Україною резолюції Ради Безпеки ООН щодо ізраїльських поселень. Візит Гройсмана був запланований на наступний тиждень.

  Раніше Нетаньяху заявив про переоцінку Ізраїлем зв'язків із ООН.

  «Я проінструктував міністерство закордонних справ завершити протягом місяця переоцінку наших контактів з ООН, включно з фінансуванням інституцій ООН та присутності представників ООН в Ізраїлі», - цитує Нетаньягу Reuters.

  Як повідомляє «Інтерфакс-Україна», Гройсман із розумінням поставився до скасування свого візиту.  Нагадаємо, в п'ятницю ввечері Рада Безпеки ООН ухвалила резолюцію з вимогою до Ізраїлю припинити поселенську діяльність на палестинських територіях.

  За документ, підготовлений Єгиптом, проголосували 14 членів РБ ООН, утримався лише представник США. Раніше американська влада завжди ветувала подібні резолюції.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ