Ізраїльські військові повідомили про запуск ракети з сектора Гази

  Ракета, яку випустили з сектора Гази, розірвалася на відкритій місцевості в регіоні Ешколь
  Ізраїльські військові заявили, що з території сектора Гази в напрямку Ізраїлю було запущено ракету. Про це йдеться в повідомленні Армії оборони Ізраїлю в Twitter. «Ракета, яку випустили з сектора Гази, розірвалася на відкритій місцевості в регіоні Ешколь. Ніхто не постраждав», — йдеться в повідомленні. Відповідальність за те,
  • 9 Жовтня, 07:58
  • Розсилка
  <span>Ізраїль заявив про запуск ракети з території сектора Газа</span>
  Ізраїль заявив про запуск ракети з території сектора Газа

  Ракета, яку випустили з сектора Гази, розірвалася на відкритій місцевості в регіоні Ешколь

  Ізраїльські військові заявили, що з території сектора Гази в напрямку Ізраїлю було запущено ракету.

  Про це йдеться в повідомленні Армії оборони Ізраїлю в Twitter.

  «Ракета, яку випустили з сектора Гази, розірвалася на відкритій місцевості в регіоні Ешколь. Ніхто не постраждав», — йдеться в повідомленні.

  Відповідальність за те, що трапилося Ізраїль поклав на ісламістський рух ХАМАС.  В Армії оборони Ізраїлю повідомили, що у відповідь на запуск ракети ізраїльські військові завдали танкові удари по позиціях ХАМАС в південній частині сектора Гази.

  У палестинському ісламському русі ХАМАС 17 вересня заявили, що готові передати підконтрольний йому Сектор Гази під юрисдикцію уряду лідера Палестинських територій Махмуда Аббаса.

  26 вересня на Західному березі Йордану в єврейському поселенні застрелили трьох ізраїльтян. Озброєний палестинець відкрив вогонь по охороні на пункті пропуску до поселення.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ