Київські школярі примусили столичну піцерію обслуговувати їх рідною мовою

  Напередодні мати одного з учнів, бронюючи столик, просила, щоб з дітьми розмовляли українською
  Київські школярі домоглися, аби в одній зі столичних піцерій їх обслуговували українською мовою, хоча адміністрація закладу поставилась до такого прохання без ентузіазму. Серед компанії дітей був син української письменниці Лариси Ніцой. Саме вона напередодні зателефонувала до піцерії, щоб забронювати столик, а також попросила адміністратора, щоб
  • 1 Вересня, 2016, 13:55
  • Розсилка

  Напередодні мати одного з учнів, бронюючи столик, просила, щоб з дітьми розмовляли українською

  Київські школярі домоглися, аби в одній зі столичних піцерій їх обслуговували українською мовою, хоча адміністрація закладу поставилась до такого прохання без ентузіазму.

  Серед компанії дітей був син української письменниці Лариси Ніцой. Саме вона напередодні зателефонувала до піцерії, щоб забронювати столик, а також попросила адміністратора, щоб столик обслуговував україномовний офіціант. Про це письменниця написала на своїй сторінці у Facebook.

   

  Зустріли школярів у піцерії все-таки російською мовою. Діти поцікавилися, чи можуть з ними розмовляти українською. Працівники закладу відповіли, що можуть. Провели до столика. Підійшов офіціант і теж почав російською. На прохання дітей перейшов на українську.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ