Китайські археологи виявили на дні річки більш 10 тисяч монет, прикраси та зброю

  Усі виявлені предмети добре збереглися
  Китайські археологи виявили на дні річки в провінції Сичуань більш 10 тисяч бронзових, золотих і срібних монет, а також ювелірні прикраси та зброю. Про це повідомляє Shanghai Daily. [READ_MORE] Дослідники зазначають, що зброя представлена різноманітними мечами, списами і кинджалами. Всі виявлені предмети добре збереглися і дозволяють
  • 21 Березня, 07:21
  • Розсилка
  Китайський археолог демонструє знахідку
  Китайський археолог демонструє знахідку

  Усі виявлені предмети добре збереглися

  Китайські археологи виявили на дні річки в провінції Сичуань більш 10 тисяч бронзових, золотих і срібних монет, а також ювелірні прикраси та зброю.

  Про це повідомляє Shanghai Daily.  Дослідники зазначають, що зброя представлена різноманітними мечами, списами і кинджалами. Всі виявлені предмети добре збереглися і дозволяють роздивитися символи, які були вирізані на них.


  020170320181822

  Згідно з історичними хроніками, в районі виявлення скарбу у 1646 році соратники лідера селянського повстання Чжана Сяньчжуна були розбиті військами династії Мін при спробі перевезти скарбницю на південь. Вважається, що в ході бою були потоплені близько тисячі човнів з монетами та іншими дорогоцінними предметами.

  «Ці предмети мають високу цінність для науки, історії та мистецтва. Вони несуть видатне значення для дослідження політичного, економічного, військового і соціального життя династії Мін»,- заявив професор інституту археології та музеології Пекінського університету Лі Боцянь.

  «Главком» раніше повідомляв, що в Єгипті археологи знайшли фрагменти статуї фараона Рамзеса II.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ