Клімкін прокоментував заяву Пєскова про «таємні зустрічі» Порошенка з Путіним

  Голова МЗС розповів, що зустрічі двох президентів зараз відбуваються тільки на міжнародних форумах та засіданнях
  Заява речника президента РФ Дмитра Пєскова про таємні зустрічі Володимира Путіна з президентом України Петром Порошенком – це не обмовка, а свідома провокація. [READ_MORE] Про це заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін на прес-конференції 22 січня, відповідаючи на запитання журналістів. «Я не знаю про жодну непублічну
  • 22 Сiчня, 17:35
  • Розсилка

  Голова МЗС розповів, що зустрічі двох президентів зараз відбуваються тільки на міжнародних форумах та засіданнях

  Заява речника президента РФ Дмитра Пєскова про таємні зустрічі Володимира Путіна з президентом України Петром Порошенком – це не обмовка, а свідома провокація.  Про це заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін на прес-конференції 22 січня, відповідаючи на запитання журналістів.

  «Я не знаю про жодну непублічну зустріч (Порошенка з Путіним – ред.). Я не розумію, яким чином вони в принципі можуть відбуватися. Я вважаю, що це з боку пана Пєскова не обмовка, а дуже свідома провокація», - сказав він.

  Голова МЗС розповів, що зустрічі двох президентів зараз відбуваються тільки на міжнародних форумах та засіданнях, зокрема в нормандському форматі.

  Нагадаємо, 21 січня прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив про зустрічі Путіна із Порошенком, які «мають місце».

  Цього ж дня Банкова заперечила заяву Кремля щодо зустрічей Порошенка із Путіним.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ