Комітет виборців назвав депутатів, які майже не голосували з початку року

Комітет виборців назвав депутатів, які майже не голосували з початку року
З 1 січня 2020 року в Раді відбулося 2 088 голосувань

Всього з початку року 10 народних депутатів пропустили 90% голосувань Ради

Комітет виборців проаналізував участь народних депутатів у голосуваннях Верховної Ради, починаючи з початку 2020 року.

За даними Комітету виборців, у низки народних депутатів критично низькі показники участі в голосуваннях. Всього з початку року 10 народних депутатів пропустили 90% голосувань Ради.

Антилідером за участю в голосуваннях серед всіх народних депутатів є Олександр Герега (співвласник мережі «Епіцентр»), який за період із 1 січня – 6 травня 2020 року взяв участь лише 0,38% голосувань Ради. Всього депутат натиснув кнопку вісім разів за понад чотири місяці роботи. Депутат проголосував за низку законів, пов’язаних із протидією коронавірусу та підтримав призначення Ірини Венедіктової генеральним прокурором, а Ігоря Петрашка – міністром економіки.

Варто зауважити, що Олександр Герега хворів, як наприкінці минулого, так і на початку цього року. Нардеп має виписані листки непрацездатності:

з 04.12.2019 р. - № 312025, № 313722;

з 15.01.2020 р. - № 314278, що був декілька разів подовжений (№ 491003, № 265450, № 265575).

Всі лікарняні офіційно зареєстровані у парламентському Комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики та в Управлінні кадрів Апарату Верховної Ради і підписані головою Комітету Данилом Гетманцевим.

Критично низькі показники голосувань також у бізнесмена і столичного забудовника Вадима Столара (ОПЗЖ) – взяв участь в 1,1% голосувань (натиснув кнопку «за», «проти» чи «утримався» лише 23 рази).

Серед антилідерів за участю в голосуваннях волинський бізнесмен і співвласник мережі автозаправних комплексів WOG Степан Івахів (група «За майбутнє»). Депутат взяв участь лише в 3,2% голосувань Ради за чотири місяці.

У переліку депутатів, які майже не голосують колишній телеведучий «1+1» Олександр Дубінський («Слуга Народу»), який взяв участь лише в 4,2% голосувань.

Також серед антилідерів за голосуваннями в Раді Антон Яценко («За майбутнє») – 4,8% голосувань, Ігор Палиця («За майбутнє») – 6,7%, Дмитро Шенцев (позафракційний) – 6,4%, Геннадій Вацак («За майбутнє») – 8,9%, Вадим Рабінович (ОПЗЖ) – 8,9% та Ігор Абрамович (ОПЗЖ) – 9,9% голосувань.

«Частина народних депутатів фактично саботує роботу парламенту. Складно зрозуміти об’єктивні причини, через які депутат не бере участь в голосуваннях Ради впродовж кількох місяців поспіль. Також це питання до керівництва тих фракцій, які під час виборів обіцяли, що їх депутати будуть відповідально виконувати свої депутатські повноваження. Зокрема, це стосується фракції «Слуга Народу» та Олександра Дубінського, який представляє партію і майже не голосує в Раді. Щодо інших депутатів зі списку, то більшість з них є представниками великого бізнесу і вочевидь їх інтереси перебування в парламенті не зводяться лише до участі в голосуваннях», – зазначив голова КВУ Олексій Кошель.

Всього, починаючи з 1 січня в Раді відбулося 2088 голосувань.

 Читайте також: 

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: