Кремль знову заперечив участь РФ в подіях на Донбасі

  Пєсков назвав незаконні збройні сепаратистські угруповання «ДНР» і «ЛНР» «республіками»
  Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков знову заперечив участь Росії в її гібридній агресії на окупованій частині українського Донбасу, вкотре повторивши офіційну позицію Москви. «Іще раз повторюю, Росія до сторін конфлікту не належить», – стверджував він у розмові з журналістами в Москві. Пєсков також, відповідно до лінії
  • 12 Сiчня, 14:17
  • Розсилка

  Пєсков назвав незаконні збройні сепаратистські угруповання «ДНР» і «ЛНР» «республіками»

  Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков знову заперечив участь Росії в її гібридній агресії на окупованій частині українського Донбасу, вкотре повторивши офіційну позицію Москви.

  «Іще раз повторюю, Росія до сторін конфлікту не належить», – стверджував він у розмові з журналістами в Москві.

  Пєсков також, відповідно до лінії Кремля, називав підтримувані Росією незаконні збройні сепаратистські угруповання «ДНР» і «ЛНР» «республіками» – це слово є в самоназвах обох угруповань.

  «Що стосується «республік», – це питання, що має обговорюватися між представниками цих «республік» і Києвом… Саме «республіки» і Київ є сторонами конфлікту», – твердив речник президента Росії, уникаючи, як часто роблять у Москві, слова «Україна».

  Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін заявив, що ситуація на окупованій частині Донбасу набуває ознак замороженого конфлікту, і тому Україні необхідно ухвалити закон про особливий статус регіону.

  Джерело: Радіо Свобода

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ