Лавров поскаржився Раді Європи на «візову дискримінацію росіян» в окупованому Криму


  Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров поскаржився Раді Європи на «візову дискримінацію росіян» в анексованому Криму. Про це повідомив постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба у Twitter. «Лавров поскаржився Раді Європи на «візову дискримінацію росіян у Криму». Рішення є, і дуже просте:
  • 19 Травня, 12:11
  • Розсилка

  Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров поскаржився Раді Європи на «візову дискримінацію росіян» в анексованому Криму.

  Про це повідомив постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба у Twitter.

  «Лавров поскаржився Раді Європи на «візову дискримінацію росіян у Криму». Рішення є, і дуже просте: поверніть Крим Україні і буде людям безвіз», – зазначив Кулеба.

  Нагадаємо, у Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України (МінТОТ) заявили, що переселенці з Криму та непідконтрольних територій Донбасу можуть отримати біометричні паспорти в пунктах надання адміністративних послуг за місцем проживання за наявності довідки внутрішньо переміщеної особи.

  Безвізовий режим між Україною та Європейським союзом набуде чинності в ніч з 10 на 11 червня.

  Президент України Петро Порошенко у Страсбурзі взяв участь у церемонії підписання президентом Європейського парламенту Антоніо Таяні та представником мальтійського головування в Раді ЄС законодавчого рішення про запровадження Європейським союзом безвізового режиму для громадян України.

  11 травня Рада ЄС остаточно затвердила рішення про надання Україні безвізу. А вже з 11 червня громадяни України зможуть їздити без віз до 34 європейських країн.

  Читайте матеріал «Главкома» Безвізовий режим: як це працюватиме

  Також читайте: Костянтин Єлісєєв: Після надання безвізу Євросоюз одразу поставить нас на моніторинг

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ