Луценко призначив керівника Генеральної інспекції ГПУ

  Кандидатуру Уварова рекомендувала Луценку комісія з добору кандидатів на посади в ГПУ
  Генеральний прокурор України Юрій Луценко призначив Володимира Уварова керівником Генеральної інспекції. Про це повідомила прес-секретар Луценка Лариса Сарган на своїй сторінці у Facebook. [READ_MORE] «Просто зараз у присутності преси генеральний прокурор Юрій Луценко підписує наказ про призначення керівника Генеральної інспекції
  • 30 Листопада, 2016, 10:51
  • Розсилка
  Луценко підписує наказ про призначення Уварова керівником Генінспекції ГПУ
  Луценко підписує наказ про призначення Уварова керівником Генінспекції ГПУ

  Кандидатуру Уварова рекомендувала Луценку комісія з добору кандидатів на посади в ГПУ

  Генеральний прокурор України Юрій Луценко призначив Володимира Уварова керівником Генеральної інспекції. Про це повідомила прес-секретар Луценка Лариса Сарган на своїй сторінці у Facebook.  «Просто зараз у присутності преси генеральний прокурор Юрій Луценко підписує наказ про призначення керівника Генеральної інспекції Володимира Уварова, який з 1 грудня виконуватиме свої обов'язки», – написала вона.

  Нагадаємо, 15 листопада Генпрокуратура повідомляла про завершення проведення співбесід із 12 кандидатами на посаду керівника Генеральної інспекції ГПУ. За результатами голосування 15 листопада більшістю від загального складу комісії з добору кандидатів на адміністративні посади прокурорів і слідчих Генеральної інспекції Генеральної прокуратури України було прийнято рішення рекомендувати генеральному прокурору України для призначення на керівника Генеральної інспекції України Уварова (отримав 6 голосів членів комісії) або Купецького (отримав 5 голосів членів комісії).

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ