Луценко розповів, як Колєсніков «махлював» на посаді голови Агентства держмайна
Генпрокурор Луценко підкреслив, що на деяких переліках, підписаних Дмитром Колєсніковим, «не було навіть підпису директора «НДТІ» Горгуля і членів комісії, що ще раз свідчить про умисність його дій»
Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що народного депутата Дмитра Колєснікова підозрюють у незаконному відчуженні цілісного майнового комплексу ДП «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут трубної промисловості ім. Я.Ю.Осади» («НДТІ»).
Про це він сказав 8 жовтня на засіданні регламентного комітету парламенту.
«Голова Агентства державного майна України Колєсніков, зловживаючи службовим становищем, використовуючи службові повноваження всупереч інтересам служби, діючи умисно в інтересах третіх осіб, а саме директора ДП «НДТІ» Горгуля, розуміючи відсутність правових підстав для виведення об’єкта нерухомості з переліку майна, який не підлягає приватизації... 27.06.2012 Колєсніков підписав поданий йому директором ДП «НДТІ» Горгулем на затвердження переліку майна, що не включається до складу цілісного майнового комплексу ДП «НДТІ...», - заявив Луценко.
Генпрокурор підкреслив, що на деяких переліках, підписаних Колєсніковим, «не було навіть підпису директора «НДТІ» Горгуля і членів комісії, що ще раз свідчить про умисність його дій».
«Внаслідок зазначених умисних, протиправних дій голови Агентства державного майна України з управління державними корпоративними правами та майном - Колєснікова - стало можливе безперешкодне незаконне відчуження цілісного комплексу, ринкова вартість якого на момент відчуження відповідно до висновку судової оціночно-будівельної та будівельно-технічної експертизи складала 16 млн 701 тис. 382 грн. Пізніше Дніпропетровська міська рада на аукціоні продала це підприємство за суму менше 5 млн грн», - повідомив Луценко.
Він заявив, що після такої приватизації промисловий потенціал підприємства був знищений, станки вирізані, а лабораторія фактично була ліквідована, що призвело до неможливості виконання держпідприємству свого оборонного завдання.
Як відомо, генеральний прокурор Юрій Луценко повторно вніс подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності нардепів Вілкула, Колєснікова та ще одного їхнього колеги з «Опозиційного блоку» – Дунаєва. 4 жовтня Рада відмовилася зняти недоторканність з останнього.
Вілкула звинувачують у незаконних розпорядженнях про зміну цільового призначення земельних ділянок протягом 2011-2012 років, коли він був головою Дніпропетровської ОДА, Колєснікова – у зловживанні службовим становищем під час перебування на посаді голови Агентства держмайна України.
Коментарі — 0