Маккейн побачив, що Путін намагається відродити Російську імперію

  Джон Маккейн наголосив, що поведінка Путіна стає все агресивнішою і провокаційною
  Сенатор Джон Маккейн розповів, що найбільше його зараз непокоїть КНДР та Росія. Про це пише «Голос Америки». Сенатор-республіканець від штату Аризона зазначив, що у короткостроковій перспективі його непокоїть Північна Корея та її прогрес у сфері виготовлення ядерної зброї. А в довгостроковій перспективі – дії Росії.
  • 20 Червня, 10:17
  • Розсилка
  Сенатор Джон Маккейн
  Сенатор Джон Маккейн

  Джон Маккейн наголосив, що поведінка Путіна стає все агресивнішою і провокаційною

  Сенатор Джон Маккейн розповів, що найбільше його зараз непокоїть КНДР та Росія. Про це пише «Голос Америки».

  Сенатор-республіканець від штату Аризона зазначив, що у короткостроковій перспективі його непокоїть Північна Корея та її прогрес у сфері виготовлення ядерної зброї. А в довгостроковій перспективі – дії Росії.

  «Поведінка Володимира Путіна стає дедалі агресивнішою і більш провокаційною, чи то застосовуючи звичайну зброю у довготривалій агресії в Україні, чи то у здійсненні кібератак у всьому регіоні», – зазначив він.

  Джон Маккейн підкреслив, що Володимир Путін – це та людина, яка рішуче налаштована відродити Російську імперію.

  Нагадаємо, сьогодні о 18:00 за київським часом у Вашингтоні відбудеться зустріч Петра Порошенка та Дональда Трампа. 

  Білий дім оприлюднив попередній розпорядок президента Дональда Трампа на вівторок, 20 червня, з якого випливає, що віце-президент Майк Пенс і президент України Петро Порошенко зайдуть до нього на короткий час.

  У плані, що позначений «тільки для планувальних потреб, не для повідомлень», уранці Дональд Трамп матиме зустріч із радником із національної безпеки Гербертом Раймондом Макмастером, на яку до них «заскочать» (drop-in) Майк Пенс і Петро Порошенко. Це має відбутися об 11:00 за вашингтонським часом (о 18:00 за Києвом).

  Повноцінних переговорів, таким чином, не відбудеться.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ