У Білому домі підтвердили: Трамп візьме участь у зустрічі Порошенка і Пенса

  Зустріч Порошенка і Трампа має відбутися об 11-й за вашингтонським часом (о 18-й за Києвом)
  У США Білий дім оприлюднив попередній розпорядок президента Дональда Трампа на вівторок, 20 червня, з якого випливає, що віце-президент Майк Пенс і президент України Петро Порошенко зайдуть до нього на короткий час. Як мовиться у плані, що позначений як «тільки для планувальних потреб, не для повідомлень», уранці Дональд Трамп
  • 20 Червня, 07:57
  • Розсилка
  <span>Петро Порошенко і Дональд Трамп</span>
  Петро Порошенко і Дональд Трамп

  Зустріч Порошенка і Трампа має відбутися об 11-й за вашингтонським часом (о 18-й за Києвом)

  У США Білий дім оприлюднив попередній розпорядок президента Дональда Трампа на вівторок, 20 червня, з якого випливає, що віце-президент Майк Пенс і президент України Петро Порошенко зайдуть до нього на короткий час.

  Як мовиться у плані, що позначений як «тільки для планувальних потреб, не для повідомлень», уранці Дональд Трамп матиме зустріч із радником із національної безпеки Гербертом Раймондом МакМастером, на яку до них «заскочать» (drop-in) Майк Пенс і Петро Порошенко. Це має відбутися об 11-й за вашингтонським часом (о 18-й за Києвом).


  Як повідомлялося, президент України Петро Порошенко прибув з робочим візитом до США. 

  Порошенко зустрівся з українською діаспорою біля Меморіалу Голодомору у Вашингтоні. Зустріч носила більш неформальний характер, попри те, що там були присутні високопоставлені гості та духовенство.

  Нагадаємо, 14 червня кілька дипломатичних джерел підтвердили «Главкому» інформацію, що Україна та США домовилися про повноцінні переговори президентів Дональда Трампа та Петра Порошенка у Вашингтоні.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ