Марш рівності: поліція вилучила у трьох хлопців газові балончики

  Хлопці були затримані на перехресті бульвару Хмельницького і Володимирської вулиці
  Поліцейські у Києві вилучили газові балончики у трьох хлопців, які були затримані на перехресті бульвару Хмельницького і Володимирської вулиці. Про це повідомляє кореспондент «Главкому». Серед вилученого також маски. Поліцейські склали на затриманих протокол. Зазначимо, противники Маршу рівності встановили на перехресті бульвару
  • 18 Червня, 09:30
  • Розсилка

  Хлопці були затримані на перехресті бульвару Хмельницького і Володимирської вулиці

  Поліцейські у Києві вилучили газові балончики у трьох хлопців, які були затримані на перехресті бульвару Хмельницького і Володимирської вулиці. Про це повідомляє кореспондент «Главкому».

  Серед вилученого також маски. Поліцейські склали на затриманих протокол.

  Зазначимо, противники Маршу рівності встановили на перехресті бульвару Шевченка і Володимирської вантажівку з колонками, з яких лунає гучна музика - дитячі пісні радянського минулого. Через гучномовці також організатори заходу засуджують проведення Маршу.  Нагадаємо, сьогодні у Києві пройде черговий Марш рівності. Щороку у червні по всьому світі на таких заходах члени ЛГБТ-спільноти заявляють про свої права.

  Організатори Маршу рівності очікують до 5 тисяч учасників та розраховують на те, що до охорони громадського порядку буде залучено не менше 6 тисяч правоохоронців.

  Цього року довжина проходження маршу збільшилась: минулого року було 750 м, цього року - 1,2 км. Маршрут ходи проляже від перетину вулиць Богдана Хмельницького і Володимирської, далі між Національним університетом ім. Шевченка і пам’ятником Шевченку по вул. Володимирській, потім по вулиці Льва Толстого до однойменної площі.

  Докладніше про Марш рівності читайте у нашій онлайн-трансляції.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ