Мер Бучі заявив, що не має наміру залишати Україну
![Мер Бучі заявив, що не має наміру залишати Україну](/img/article/3772/96_main-v1476224266.jpg)
Секретареві міськради, за його словами, підозру вже вручено
Міський голова Бучі Київської обл. Анатолій Федорук заявив, що не отримував підозри від ГПУ, а також, що не має наміру залишати територію України. Про це він сказав в ефірі телеканалу «112 Україна».
Секретар міськради, за його словами, підозру вже отримав.
«Виходячи з попередніх обшуків, я вже говорив, що не збираюся покидати Україну, я перебуваю в Бучі, слідчі можуть бути спокійні. Секретарю ради дійсно була дана підозра, я підозри ще не отримував, отримав повідомлення прибути до слідчого відділення в четвер. Після заяви генпрокурора, що вже вручено підозру, думаю завтра слідчі це виконають», - пояснив він.
«Сподіваюся, що слідство буде об'єктивним і неупередженим. На превеликий жаль слідчі поверхнево висловили підозру секретарю ради, думаю, що нічого нового не побачу», - додав Федорук.
Нагадаємо, що 21 липня, співробітники правоохоронних органів провели обшуки в мерії Бучі та безпосередньо в маєтку міського голови Анатолія Федорука за підозрою у незаконному виведенні з лісового фонду ділянок та подальшої забудови.
Справа стосується вилучення 890 га землі та незаконної передачі з них 14 га землі в приватну власність 141 підставній особі, а в подальшому – екс-віце-спікеру Верховної Ради Ігорю Калєтніку.
Коментарі — 0