Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Мінінфраструктури посилило технічну перевірку стану літаків

  • Розсилка
  Мінінфраструктури посилило технічну перевірку стану літаків

  Якщо будуть найменші порушення – на лінію випускатися літаки не будуть

  Міністерство інфраструктури посилило технічну перевірку стану літаків після інцидентів з українськими туристами у Тунісі.

  Про це в ефірі «112 Україна» повідомив Володимир Омелян, міністр інфраструктури України.

  Близько 50 українських туристів з Києва та Львова, відпочинок яких у Тунісі було заплановано до 4 липня, зможуть повернутися в Україну 7 липня.

  «Цих 48 осіб, які лишаються, їх перебування повністю буде сплачено компанією Oasis Travel протягом трьох днів. Сьогодні у пана Кубіва, першого віце-прем’єр-міністра, була нарада з цього приводу також, сподіваюся, рішення буде знайдено. Те, що ми бачимо цього року, - це криза росту, тобто ринок росте на 30% і більше по , і не всі авіакомпанії, насамперед нерегулярні і чартерні перевезення, виявилися готовими до цього росту», - прокоментував міністр.

  Також Омелян висловив сподівання, що Міністерство економіки зможе ввести посилений режим для ринку туристичних послуг:

  «Щодо туроператорів – це компетенція міністерства економіки. Я сподіваюся, що вони зможуть ввести посилений режим для ринку туристичних послуг. По авіакомпаніях, в першу чергу, ми зараз посилили технічну перевірку стану літаків. Якщо будуть найменші порушення – на лінію випускатися вони не будуть. По інших моментах, я думаю, що ми у першу чергу повинні стимулювати розвиток ринку, зокрема і нерегулярних перевезень», - додав міністр.

  Нагадаємо, станом на 2 липня внаслідок масових затримок авіарейсів близько 1,5 тис. українських туристів не могли вчасно повернутися з відпочинку у Тунісі, Іспанії, Албанії та інших країнах.

  Читайте більше у матеріалі Главкома: Туристичний колапс. Кому потрібно кричати «Браво!»

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ