рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Міжнародний аеропорт Катару почав правильно писати назву української столиці

  • Розсилка
  <p>Аеропорт у столиці Катару виправив написання Києва</p> - Міжнародний аеропорт Катару почав правильно писати назву української столиці

  Аеропорт у столиці Катару виправив написання Києва

  Аеропорт «Хамад» виправив на своїй офіційній інтернет-сторінці написання столиці України

  Міжнародний аеропорт «Хамад» у столиці Катарі почав використовувати коректне написання назви столиці України.

  Про це у Facebook повідомляє посольство України в Катарі.

  «Завдяки проведеній посольством роботі в рамках заходів #CorrectUA міжнародний аеропорт «Хамад» (Hamad International Airport) в Державі Катар виправив на своїй офіційній інтернет-сторінці написання нашої столиці м.Київ. Відтепер маємо Kyiv!», - йдеться у дописі.

  Нещодавно аеропорт у столиці Португалії Лісабоні змінив транслітерацію назви української столиці відповідно до національного стандарту – Kyiv.

  Нагадаємо, щоденна британська газета Financial Times, що висвітлює головні новини світу в економічній сфері, відтепер використовуватиме написання назви української столиці англійською мовою як Kyiv.

  Як відомо, відповідно до 10-ї Конференції ООН щодо стандартизації географічних назв, МЗС України закликало світову спільноту писати Київ латиницею згідно з українською формою назви, замість радянського зразка.

  Раніше Міжнародна асоціація повітряного транспорту (IATA) офіційно почала писати назву столицю України як Kyiv.

  Нагадаємо, МЗС України спільно з Центром стратегічних комунікацій StratCom Ukraine у жовтні 2018 року розпочали онлайн-кампанію #CorrectUA, в рамках якої планують звертатися до іноземних ЗМІ з метою коригування правопису назви міста Київ - #KyivNotKiev.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ