Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Могеріні розповіла про мільярд євро, який ЄС готовий надати Україні у вигляді кредитів

  • Розсилка
  Федеріка Могеріні  - Могеріні розповіла про мільярд євро, який ЄС готовий надати Україні у вигляді кредитів
  Федеріка Могеріні 

  ЄС з 2014 року надав Україні гуманітарної допомоги на €700 мільйонів

  Європейський Союз готовий надати Україні 1 млрд євро у вигляді кредитів у межах нової програми макрофінансової допомоги.

  Про це віце-президент Європейської комісії – високий представник ЄС із закордонних справ та безпекової політики Федеріка Могеріні заявила на зустрічі з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом у Києві,.

  «Дуже важливо, щоб українська економіка розвивалася. Саме тому минулої п'ятниці Єврокомісія прийняла рішення про запровадження нової програми макрофінансової допомоги у розмірі до 1 млрд євро у формі кредитів. Ця допомога буде спрямована на те, щоб підтримати економічну стабільність України та структурні реформи», - сказала Моегріні.

  За її словами, це рішення свідчить про те, що дружба ЄС та України не лише на словах, а й у реальних справах.

  У свою чергу прем'єр-міністр України, відповідаючи на запитання журналістів, зазначив, що всі умови визначатиме Єврокомісія. «Є певний набір рішень, необхідних для того, щоб отримати цю підтримку. Вона може бути спрямована у бюджет України, але є певні умови, які ми маємо виконати», - сказав Гройсман.

  Глава уряду зазначив, що нині ці питання обговорюються більш конкретно з представниками ЄС.

  Також Могеріні нагадала, що ЄС з 2014 року надав Україні гуманітарної допомоги на €700 мільйонів.

  «Таким чином, загальний обсяг гуманітарної допомоги, яку європейська сторона надала Україні, становить 700 мільйонів євро з 2014 року. Ми уклали також договори з неурядовими організаціями для підтримки цивільного населення, яке проживає поблизу лінії зіткнення», - сказала Могеріні.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ