Опубліковане шокуюче відео з місця загибелі «Мотороли»

  Загиблий бойовик і його охоронець в момент вибуху мали при собі автомат, пістолет, велику кількість патронів
  На порталі бойовиків NewsFront оприлюднено відеозапис, на якому знято під'їзд після вибуху в результаті якого загинув бойовик «Моторола». На ньому видно, що зі стін під'їзду відлетіла штукатурка, а у вікнах вибито скло. Російські ЗМІ також повідомляють, що загиблий бойовик і його охоронець в момент вибуху мали з собою автомат,
  • 18 Жовтня, 2016, 05:48
  • Розсилка

  Загиблий бойовик і його охоронець в момент вибуху мали при собі автомат, пістолет, велику кількість патронів

  На порталі бойовиків NewsFront оприлюднено відеозапис, на якому знято під'їзд після вибуху в результаті якого загинув бойовик «Моторола».

  На ньому видно, що зі стін під'їзду відлетіла штукатурка, а у вікнах вибито скло.

  Російські ЗМІ також повідомляють, що загиблий бойовик і його охоронець в момент вибуху мали з собою автомат, пістолет, велику кількість патронів (у тому числі для підствольного гранатомета), ножі і димові шашки.

   Обережно! Відео містить шокуючі картини останків нібито тіл «Мотороли» і його охоронця після вибуху.

  Один з найбільш жорстоких бойовиків «ДНР» Арсен Моторола Павлов загинув16 жовтня. Коли терорист повертався додому, в ліфті спрацював саморобний вибуховий пристрій. Бойовик дістав травми, несумісні з життям. У СБУ та МВС підтвердили смерть бойовика.

  У терористичних угрупованнях «Л/ДНР», не дочекавшись результатів розслідування, поспішили звинуватити Київ у вбивстві терориста. Російські пропагандистські ЗМІ також мусують лише цю версію.

  Ватажок бойовиків «ДНР» Олександр Захарченко заявив, що за ліквідацією Мотороли стоять українські спецслужби, та звинуватив Київ у порушенні перемир’я. Він пообіцяв помститися за «близького друга». «Не лише тут, а й уЖитомирі, Харкові, Дніпрі, Києві... Коли ми прийдемо до вас додому, ніякої милості до вас не буде... Ця смерть для нас – не просто виклик, а виклик усій «республіці». Ходіть тепер і бійтеся», – заявив ватажок бойовиків.

  Також терорист Гіві обіцяє «зрівняти з землею» кожне українське місто за смерть Мотороли.

  Читайте матеріал «Главкома»: «Звідки взявся «Моторола». 10 фактів з біографії терориста»

  Читайте також статтю «Главкома»: Моторола – вибухівка під «Мінськ» чи капітуляція «Новоросії»

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ