рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  МОЗ відправило у регіони майже 400 тисяч вакцин проти кору

  • Розсилка
  Наступна поставка вакцин проти кору, паротиту та краснухи запланована на кінець грудня 2018 року - МОЗ відправило у регіони майже 400 тисяч вакцин проти кору
  Наступна поставка вакцин проти кору, паротиту та краснухи запланована на кінець грудня 2018 року

  Пріоритетною є поставка вакцин в західні області, де нині реєструється найбільше випадків захворювання на кір

  У регіони України розподілені та направлені 392 200 доз вакцин КПК виробництва США, що захищають від кору, паротиту та краснухи.

  Про це повідомили у прес-службі МОЗ.

  «Пріоритетною є поставка вакцин в західні області, де нині реєструється найбільше випадків захворювання на кір», - зазначається у повідомленні.

  МОЗ України закликає департаменти охорони здоров'я ОДА максимально оперативно зробити подальший перерозподіл в межах області, а також контролювати ситуацію із залишками вакцин в закладах охорони здоров’я області. Виникнення дефіциту вакцин при повній забезпеченості тільки через нескоординованість дій місцевої влади є неприпустимим явищем.

  «За умови планового середньомісячного споживання вакцин всі області мають необхідну кількість вакцин з багатомісячним запасом», - зауважив Віктор Ляшко, перший заступник генерального директора Центру громадського здоров’я МОЗ України.

  Ця поставка вакцин КПК є плановою, найближчими днями всі області отримують поновлення своїх запасів. Розподіл здійснено відповідно до Наказу Міністерства охорони здоров’я України №2259 від 5 грудня 2018 року.

  Усі вакцини якісні і ефективні, прекваліфіковані Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Вони були закуплені Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) за кошти державного бюджету на замовлення Міністерства охорони здоров’я. безоплатно зробити щеплення КПК та надолужити пропущені дози вакцини можуть усі діти до 18 років, а також дорослі із груп ризику: військові, учасники Операції об’єднаних сил, студенти, освітяни і медики.

  Наступна поставка вакцин проти кору, паротиту та краснухи запланована на кінець грудня 2018 року.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ