рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  МЗС України заявило протест у зв’язку з відкриттям у Чехії «представництва ДНР»

  • Розсилка
  МЗС України заявило протест у зв’язку з відкриттям у Чехії «представництва ДНР»

  Інформація про реєстрацію у чеському місті Острава місцевими органами влади так званого представницького центру «ДНР» підтвердилася

  У зв’язку з підтвердженням інформації про реєстрацію у чеському місті Острава місцевими органами влади т.зв. представницького центру «ДНР» та проведенням провокаційних публічних заходів Міністерство закордонних справ України висловило протест та вручило відповідну ноту посольству Чеської Республіки в Україні. Про це повідомляє прес-служба МЗС України.
  У зверненні до офіційної Праги міститься вимога вжити всіх необхідних заходів для перегляду рішення регіональної влади щодо фактично відкриття «представництва» терористичної організації, яке суперечить міжнародному праву та двостороннім українсько-чеським угодам.
  «Зважаючи на офіційну позицію Чеської Республіки, яка незмінно і послідовно підтримує територіальну цілісність і суверенітет України, очікуємо на адекватні дії наших партнерів уже найближчим часом», – зазначає МЗС України.
  Інформацію про діяльність окремих громадян Чеської Республіки, їхні спроби легалізувати терористичну організацію також передано до правоохоронних органів України для надання належної правової оцінки та застосування механізмів двосторонньої правової допомоги між Україною та Чехією.
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ