Німеччина, Франція та США підтримали продовження дії закону про особливий статус Донбасу
У Берліні зокрема вважають, що немає альтернативи дипломатичному вирішенню конфлікту на сході Україні
Німеччина, Франція та США висловили підтримку зусиллям Верховної Ради, спрямованим на продовження дії закону «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей»
Про це йдеться у повідомленнях представників посольств у Twitter.
«Німеччина підтримує продовження закону про особливий статус. Немає альтернативи дипломатичному рішенню у східній Україні», - цитує посольство Німеччини посла Ернста Райхеля.
#AmbReichel: #Німеччина підтримує продовження закону про особливий статус.
Немає альтернативи дипломатичному рішенню у Східній Україні! pic.twitter.com/I2XxqEuQGL
Як йдеться в повідомленні посла Франції в Україні Ізабель Дюмон, Париж підтримує зусилля Верховної Ради продовжити дію «особливого статусу, що дасть можливість мирного врегулювання конфлікту на сході України».
Ми підтримуємо зусилля @verkhovna_rada продовжити дію особливого статусу що дасть можливість мирного врегулювання конфлікту на сході України https://t.co/kxqhbOHx2h
— Isabelle Dumont (@isabelledumont) 4 октября 2017 г.
В середу, 4 жовтня, з аналогічною заявою виступило і посольство США в Україні.
Ми підтримуємо зусилля @verkhovna_rada продовжити дію особливого статусу,що дасть можливість мирного врегулювання конфлікту на сході України
— U.S. Embassy Kyiv (@USEmbassyKyiv) 4 октября 2017 г.
Як повідомляв «Главком», 4 жовтня у Верховній Раді України було зареєстровано президентський проект закону про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях (№7163).
Законопроектом «про реінтеграцію Донбасу» буде введено поняття «російська окупаційна влада».
Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони розгляне президентський законопроект про реінтеграцію Донбасу та поданий до нього альтернативний у четвер зранку.
Читайте також статтю: Як будуть повертати Донбас? Основні тези нового плану Порошенка
Коментарі — 0