Новоявлена власниця «1+1» Оксана Марченко обурена тим, що показує канал

Новоявлена власниця «1+1» Оксана Марченко обурена тим, що показує канал

Оксана Марченко заявила, що дивиться телеканали, акціями яких володіє, «вкрай рідко»

Оксана Марченко не виключає розширення своєї частки акцій телеканалів у майбутньому

Дружина олігарха Віктора Медведчука Оксана Марченко, яка володіє 8,22% акцій телеканалу «1+1» і 8,17% акцій телеканалу «Тет», розкритикувала роботу керівництва каналів.

Про це вона заявила в інтерв’ю виданню «Страна».

«Багато що потрібно міняти, в першу чергу - менеджмент. Колишнє і нинішнє керівництво неспроможні, тому що не відображають інтересів українського суспільства, а спотворюють їх через призму поглядів головного власника. Але для того щоб проводити такі зміни, потрібно володіти контрольним пакетом акцій», – сказала Марченко і додала, що не виключає розширення своєї частки акцій в майбутньому.

Вона також заявила, що дивиться телеканали, акціями яких володіє, «вкрай рідко».

До слова, Центр протидії корупції звернувся до Національної ради з питань телебачення та радіомовлення щодо перевірки телеканалів «1+1», «2+2» і «ТЕТ», які входять до холдингу «1+1 Медіа» Ігоря Коломойського на подання недостовірної інформації про структуру власності. Зокрема про частку Віктора Медведчука та його дружини Оксани Марченко у цих телеканалах. 

Раніше повідомлялося, що Оксана Марченко, телеведуча і дружина голови політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука, є співвласницею телеканалів »1+1» і «2+2». У медіагрупі «1+1 media» заявили, що вперше про це чують.

Згодом у Медведчука пояснили, як Оксана Марченко стала власницею телеканалів 1+1 та ТЕТ.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: